REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Oto nowa wersja Nintendo Switch! Na konsoli pogramy znacznie dłużej

Nintendo Switch doczekał się pierwszej istotnej aktualizacji. I nie chodzi nam o uboższą wersję Lite, a o odświeżenie istotnych parametrów podstawowej wersji konsoli. Na nowym Switchu pogramy sobie znacznie dłużej.

17.07.2019
16:50
Już wkrótce nowa, lepsza wersja konsoli Nintendo Switch
REKLAMA
REKLAMA

To zupełnie normalne, że producenci konsol do gier wprowadzają nowe wersje sprzętu tej samej generacji. Pierwszy Xbox 360 nawet nie obsługiwał złącza HDMI, a w bieżącej generacji kupiłem już… trzy konsole, po odświeżeniu. Takie przesiadki nie są obowiązkowe: wszystkie gry wydane na bieżącą generację konsol będą zawsze działać, nawet na najstarszych modelach. Ale jak się uwielbia gry i swoją konsolę, to jak tu nie dać się skusić na usprawnioną wersję?

Przed taką pokusą staną niedługo najbardziej zagorzali fani konsoli Nintendo Switch. Bazowa wersja konsoli doczekała się nowej wersji. Wizualnie jest ona identyczna, więc odnalezienie jej w sklepie może stanowić pewne wyzwanie. Warto jednak wybrać właśnie ją.

Nowa wersja konsoli Nintendo Switch zapewni znacznie dłuższy czas pracy na akumulatorze

nintendo switch nowa wersja class="wp-image-972901"

Jak deklaruje Nintendo na oficjalnej stronie produktowej Switcha, nowa wersja będzie się różnić od starej numerem seryjnym oraz czasem pracy na akumulatorze. Numer starej konsoli (model HAC-001) zaczynać się będzie od liter XAW. Numer nowej konsoli (model HAC-001(-01)) zaczynać się będzie od liter XKW.

Nowa wersja konsoli zapewni znacznie dłuższy czas pracy na akumulatorze od pierwszej wersji Switcha, a nawet od jego wersji Lite (model HDH-001). Nowa wersja pozwoli nam na 5,5 godziny zabawy z Zelda: Breath of the Wild, podczas gdy stara poprosi o podłączenie do ładowarki już po trzech godzinach – jak deklaruje Nintendo).

REKLAMA

Jeżeli więc nadal nie kupiliście Switcha, a to rozważacie – poczekajcie jeszcze chwilkę. Do Europy odświeżone wersje konsol mają trafić w okolicach września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA