REKLAMA

Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp z awarią. Nie działają multimedia

Coś niedobrego dzieje się z usługami Facebooka. Wielu użytkownikom na całym świecie nie działa wysyłanie lub oglądanie multimediów na portalu społecznościowym i jego komunikatorach. Przyczyny awarii nie są znane.

03.07.2019 15.41
Awaria: nie działają zdjęcia w usługach Facebook, Messenger i Instagram
REKLAMA
REKLAMA

Dziś trudniej zwrócić waszą uwagę jakimś ciekawym postem na Facebooku. Jak wiadomo, to obraz jako pierwszy zwraca uwagę internauty, tymczasem większość z was posty na Facebooku widzi, mniej więcej tak:

facebook nie działają zdjęcia class="wp-image-965737"

Problem nie tyczy się tylko głównej usługi Facebooka. Są problemy z wysyłaniem i oglądaniem multimediów również na Instagramie oraz w komunikatorach Messenger i WhatsApp. Innymi słowy wszystkie usługi Facebooka mają problem z wyświetlaniem multimediów swoim użytkownikom.

Nie działają zdjęcia w usługach Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp? To nie wina twojego urządzenia.

Problemy z usługą zgłaszane są na całym świecie, choć niektórym użytkownikom wszystkie usługi nadal działają bez zarzutu. Nie jest jasne co jest przyczyną awarii. Możemy się jednak spodziewać, że problem zostanie szybko usunięty. Tego rodzaju problemy są dla usług rodzaju Facebooka wręcz kluczowe dla jego egzystencji i bez wątpienia sztab kryzysowy pracuje już nad rozwiązaniem.

W każdym razie, cytując klasyka, prosimy nie regulować odbiorników. Problem w przeciągu najbliższych kilkudziesięciu minut, maksymalnie paru godzin, powinien rozwiązać się sam. A przecież im mniej czasu na Fejsie, tym więcej możemy go spędzić na Spider’s Web, Rozrywka.Blog, Bizblog, Spider’s Web Ukraina czy wreszcie na Autoblogu i Bezprawniku.

REKLAMA

Aktualizacja (18:18): Facebook potwierdził wystąpienie awarii:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA