REKLAMA

PlayStation 4 z dwoma kontrolerami za 1012 zł. Oto najlepsze oferty dla graczy na Amazon Prime Day

Właśnie ruszył Amazon Prime Day, czyli festiwal obniżek cen na tysiące produktów. Oto nasz wybór najlepszych propozycji dla graczy.

15.07.2019 13.15
amazon gry
REKLAMA
REKLAMA

Choć sklepu Amazona nie ma oficjalnie w Polsce, to jak najbardziej możemy zamawiać produkty z zagranicznych sklepów tego giganta. Dziś skupimy się na niemieckim sklepie Amazon.de, z którego zamówienie towarów do Polski jest najprostsze.

O czym musisz wiedzieć, zanim zamówisz produkt z Amazon.de w ramach zniżek Amazon Prime Day?

Strona Amazon.de jest przetłumaczona na język polski, a do tego Amazon zapewnia darmową wysyłkę towarów kosztujących minimum 39 eur (ale uwaga: nie zawsze tyczy się to innych sprzedawców sprzedających swoje produkty poprzez Amazon).

Warto pamiętać, że w Amazon.de ceny są podane w euro. Możemy zapłacić kartą prowadzoną w złotówkach korzystając z przelicznika wbudowanego w serwis, ale niestety kurs wymiany jest niekorzystny. Zdecydowanie lepiej skorzystać z konta walutowego prowadzonego w euro, lub np. z karty Revolut.

Dodatkowo trzeba pamiętać, że sklep podaje ceny z podatkiem VAT, natomiast jest to podatek dla Niemiec, gdzie stawka VAT to 19 proc. W Polsce VAT wynosi 23 proc., więc końcowa cena będzie odrobinę wyższa, niż ta widoczna na stronie produktu.

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze jeden warunek. Promocje w ramach Amazon Prime Day są dostępne tylko dla posiadaczy płatnego planu Amazon Prime. Jeżeli nie jesteś subskrybentem tej usługi, a chciałbyś skorzystać z promocji, możesz wykorzystać darmowy, 30-dniowy okres próbny, a jeśli już go wykorzystałeś, możesz wykupić nowy, tygodniowy, w cenie 0,99 eur. Promocje w ramach Amazon Prime Day trwają bardzo krótko, do końca wtorku (16 lipca 2019).

Oto najlepsze promocje dla graczy na Amazon Prime Day.

PlayStation 4 Slim 500 GB z dwoma kontrolerami za ok. 1050 zł.

Microsoft Xbox One S 1TB - All Digital Edition + kontroler + FIFA 19 za ok. 830 zł.

Okulary VR Oculus GO 32GB za ok. 788 zł.

Słuchawki bezprzewodowe SteelSeries Arctis 7 7.1 za ok. 479 zł

Mikrofon Blue Yeti za ok. 435 zł

Klawiatura Razer Ornata Chroma za ok. 300 zł

Dysk sieciowy WD My Cloud EX2 Ultra 8 TB za ok. 1100 zł

Dyski Samsunga i SanDiska do 68 proc. taniej

Akcesoria Logitech do 50 proc. taniej

Cenę wszystkich ofert można obniżyć o 10 euro.

REKLAMA

W tym celu trzeba zapisać się do darmowego 30-dniowego triala Amazon Audible, mając konto Amazon Prime.

Amazon Prime jest dostępny jako darmowy 30-dniowy trial. Jeżeli już wykorzystałeś tę opcję, możesz skorzystać z tygodniowej wersji trial kosztującej 0,99 euro. Mając Amazon Prime nalezy zapisać się do triala Audible i... to tyle. Na naszym koncie na Amazonie pojawi się jednorazowy kupon upoważniający do zniżki na 10 euro. Oferta jest przeznaczona do osób, które nie miały wcześniej triala usługi Audible. Przykładowo, po wykorzystaniu kodu zniżkowego wymieniona cena PlayStation 4 spada po przeliczeniu do 1012 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA