REKLAMA

Wielu na to czekało. Robisz klik, a Allegro do ciebie oddzwania w mniej niż 10 sekund

Rozmowa telefoniczna nadal dla wielu stanowi najwygodniejszy sposób na załatwienie jakiejś sprawy. Allegro, zgodnie z zapowiedziami, uruchomiło więc usługę callback. Zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.

04.07.2019 11.29
Allegro callback dla wszystkich. Oddzwonią w mniej niż 10 sekund
REKLAMA
REKLAMA

Allegro to niezmiennie jedna z najpopularniejszych i najważniejszych krajowych usług e-handlowych. A to oznacza, że ma mnóstwo klientów. Zarówno osoby sprzedające jak i kupujące muszą zostać obsłużone, w razie jakichś problemów z działaniem usługi czy zwykłych niejasności.

Allegro już w ubiegłym roku chwaliło się, że zatrudnia 370-osobowy dział doradców, który zajmuje się odpowiedziami na maile klientów, a także jest dostępny do komunikacji w czasie rzeczywistym poprzez czat, usługę Messenger czy media społecznościowe. Od teraz, dla wszystkich użytkowników, dostępna jest nowa usługa, jaką jest możliwość zamówienia rozmowy telefonicznej. Natychmiastowo lub w dowolnym czasie.

Kontakt telefoniczny z Allegro: callback – jak to działa?

Kupujący i sprzedający mogą zamówić rozmowę telefoniczną z doradcą Allegro. Takie zamówienie można złożyć poprzez stronę Allegro Pomoc. Co prawda – nie od razu. System pomocy Allegro jest zbudowany tak, by skłonić użytkownika najpierw do samodzielnego rozwiązania problemu, co jest całkiem zrozumiałe. Rozbudowany dział pomocy opisuje dokładnie poszczególne zagadnienia związane z kupnem i sprzedażą towarów.

allegro telefon class="wp-image-966039" title="allegro kontakt telefoniczny "
REKLAMA

Dopiero gdy przeczytamy cały artykuł na interesujący nas temat i nie znajdziemy w nim stosownych informacji, dział Allegro Pomoc zaproponuje kontakt z pomocą techniczną. Możemy więc wysłać maila, uruchomić czat z konsultantem lub poprosić o zadzwonienie pod numer telefonu, który zapewnimy. Rozmowę można umówić natychmiast (czas oczekiwania do 10 sekund) lub wybrać datę i godzinę kontaktu, która nam najbardziej odpowiada.

Komentarz jest tu w zasadzie zbędny. To oczywista korzyść dla wszystkich użytkowników Allegro i wygodna – przynajmniej dla niektórych – metoda na rozwiązywanie problemów. Których, czego sobie i wam życzę, oby było jak najmniej.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA