REKLAMA
 1. Spider's Web
 2. Technologie
 3. Operatorzy

Takie prezenty lubimy. Play daje klientom prepaid 100 GB na oglądanie YouTube'a

Takie prezenty od operatorów lubimy. Sieć Play postanowiła uszczęśliwić klientów, korzystających z usług prepaid dodatkowym pakietem 100 GB danych, który będzie można bezkarnie wykorzystać na oglądanie YouTube'a. Promocja nie zawiera żadnego haczyka.

04.07.2019
17:22
Piękny prezent sieci Play dla klientów prepaid - 100 GB na filmy i muzykę
REKLAMA
REKLAMA

Jako wieloletni użytkownik prepaidów, jedyne momenty, w których zastanawiałem się nad przejściem na abonament pojawiały się wraz z wyczerpaniem mojego pakietu internetowego. Podejrzewam, że nie tylko ja miałem takie sytuacje. Dlatego Play postanowił wprowadzić nowe, wakacyjne zasady dla prepaidów.

100 GB od Play dla użytkowników prepaidów

Zasady są bardzo proste. Przez okres wakacyjny, użytkownicy wybranych usług prepaid, oferowanych przez sieć Play otrzymają w prezencie dodatkowe 100 GB do wykorzystania w aplikacji mobilnej YouTube. Jeśli połączymy to z oferowanym niedawno, 3-miesięcznym okresem próbnym konta YouTube Premium, przez większość wakacji możemy spokojnie umilać sobie życie muzyką i śmiesznymi filmami z YouTube'a. Żyć nie umierać.

Klienci poniższych ofert mogą skorzystać z promocji:

 • Play na Kartę
 • Play na Kartę Lubię to!
 • Formuła Play na Kartę,
 • Play na Kartę Rok Ważności Konta,
 • Play na Kartę odNOWA,
 • RBM SieMa na Kartę,
 • RBM SieMa na Kartę PL,
 • Internet na Kartę w Play.

Co zrobić, żeby otrzymać 100 GB od Play w prezencie?

REKLAMA

Promocję można włączyć najłatwiej w aplikacji Play24. Jeżeli ktoś nie korzysta z aplikacji może włączyć promocję kodem *111*632*1#. Po aktywacji przyda się wam z kolei kod *632#, dzięki któremu można sprawdzić ile zostało GB do wykorzystania.

Proste? Bardzo. Bardzo oszczędni ludzie mogą nawet rozważyć zakup prepaida w jednej z wyżej wymienionych usług, tylko po to, żeby otrzymać gratisowy pakiet na wakacje. Szkoda tylko, że promocja ta nie działa za granicą, ale jest to dość zrozumiałe.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA