REKLAMA

Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł? To lepsza oferta niż myślisz

Microsoft, jak każda inna firma związana z grami, stara się podbić zainteresowanie swoją ofertą przed rozpoczynającymi się właśnie targami E3.

09.06.2019 19.29
Xbox One wolny interfejs
REKLAMA
REKLAMA

Oferty typu Xbox Game Pass za 4 złote (czyli mniej więcej za dolara), lub Xbox Game Live za dolara pojawiały się wcześniej. Jednak oferta Xbox Game Pass za 4 zł, która właśnie się pojawiła, jest pod pewnym względem jeszcze lepsza.

Xbox Game Pass Ultimate to subskrypcja łącząca obie dotychczasowe: Live oraz Game Pass. Uzyskujemy nie tylko możliwość grania online, ale i bibliotekę gier oraz zniżki na gry.

Ta oferta jest szczególnie dobra, jeśli już mam jedną, lub obie z dotychczasowych subskrypcji Microsoftu: Game Pass lub Live.

Gdy na koncie, na którym trwają te subskrypcje, zakupimy ofertę, która właśnie się pojawiła, to okaże się że nie tylko zamieniliśmy naszą subskrypcję do Ultimate (czyli zawierającą obie: Live i Game Pass), ale że sklep potraktował każdą z nich osobno i dokonał zsumowania obu subskrypcji.

Co to oznacza? Oznacza, że jeśli mieliśmy Xbox Game Live wykupione na rok, oraz Game Pass wykupiony również jeszcze na rok - to uzyskamy Xbox Game Pass Ultimate na dwa lata! Czasy subskrypcji się zsumują i obie zostaną uaktualnione do wersji Ultimate!

Co zrobić aby dokonać przejścia na Game Pass Ultimate na tych warunkach?

Musimy wejść na powyższy adres i zgodzić się na upgrade. Z konta zostanie pobrane 4 zł. Pojawia się ostrzeżenie, że po miesiącu zapłacimy - jeśli jednak jesteśmy aktualnymi subskrybentami, możemy to zignorować. Jest to prawda tylko jeśli nie mieliśmy żadnego dotychczasowego abonamentu:

 class="wp-image-952169"

Po dokonaniu tego, widzimy, że nasze subskrypcje się zaktualizowały. Ja miałem jeszcze po niecałym pół roku każdej - przez co teraz mam trochę mniej niż rok Ultimate:

 class="wp-image-952172"
REKLAMA

Dla kogo jest ta oferta? Nie tylko dla tych, którzy chcą spróbować nowej subskrypcji po raz pierwszy, ale przez wszystkim dla tych, którzy już jedną lub dwie z nich opłacają - to właśnie oni otrzymają z tej jednorazowej konwersji najlepszą wartość.

Aktualizacja: W trakcie konferencji Microsoftu poprzedzającej E3 okazało się, że posiadacze tej subskrypcji otrzymają również bez dodatkowych kosztów wersję Xbox Game Pass PC. Świetna oferta właśnie stała się jeszcze lepsza!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA