REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

W sam raz na początek Ekstraklasy: darmowe gry w PS Plus na lipiec to PES 2019 oraz Horizon Chase Turbo

Posiadacze abonamentu PS Plus na PS4 otrzymają w lipcu dwie gry bez dodatkowych kosztów. W nowym miesiącu pobierzemy PES 2019 oraz wyścigowe Horizon Chase Turbo.

27.06.2019
8:33
PS Plus gry lipiec 2019
REKLAMA
REKLAMA

Nowy miesiąc, nowe skarby w abonamencie PS Plus. Zbliżający się lipiec przyniesie nam duet sportowo-motorowy, z którego najbardziej zadowoleni będą fani piłki nożnej oraz wyścigów. Biblioteka Plusa powiększy się bowiem o gry PES 2019 oraz Horizon Chase Turbo. Warto pobierać?

Co oczywiście nie oznacza, że najnowszy Pro Evolution Soccer jest do niczego. W recenzji zachwycamy się zwłaszcza oprawą wizualną oraz przepięknymi ruchami zawodników. Z drugiej strony odsłonie na 2019 r. towarzyszy żałoba po utracie licencji na Ligę Mistrzów. Ta po latach starań znalazła się w konkurencyjnej grze Electronic Arts. Słynnej „Kaszanki” w grze z PS Plus niestety nie usłyszymy.

Mimo tego jestem przekonany, że PES 2019 znajdzie wielu odbiorców pośród posiadaczy PlayStation. Oferta Plusa to ciekawa odskocznia od FIFY, która niepodważalnie dominuje rynek piłkarskich symulatorów. Warto skosztować alternatywy. Zwłaszcza, że zdaniem wielu to Pro Evo wciąż jest lepsze, jeżeli chodzi o twardą, kontaktową, realistyczną grę w polu.

Horizon Chase Turbo to z kolei wyścig do sentymentu

Produkcja z PS Plus nawiązuje stylistyką do 16-bitowych gier wyścigowych lat 80-tych i 90-tych, które w znacznej mierze „udawały” środowisko 3D. Horizon Chase Turbo stara się grać na nutach sentymentu wśród starszych odbiorców, imitując technologiczne ograniczenia minionego wieku.

Gra może być ciekawą pozycją podczas domówek i odwiedzin gości, ponieważ oferuje tryb rywalizacji na podzielonym ekranie. W Horizon Chase Turno zagra do czterech osób jednocześnie. Do tego dochodzi klasyczna kampania oraz sieciowy multiplayer. Wyliczankę zamyka ponad 40 lokacji oraz ponad 20 samochodów o zróżnicowanych parametrach.

REKLAMA

Nowe gry trafią do PS Plus 2 lipca 2019 r.

Z tej okazji przypominam, że tylko do 1 lipca macie szansę dodać do swojej biblioteki dwie wcześniejsze produkcje oferowane w ramach abonamentu. W czerwcu były to tytuły Borderlands: The Handsome Collection oraz Sonic Mania. Oba świetne i oba warte waszego czasu przed ekranem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA