REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Plus rozdaje internet na wakacje. 30 GB za darmo w Plush na kartę - wystarczy wpisać kod

Miła niespodzianka od Plusa dla klientów sieci Plush. Mogą otrzymać łącznie nawet 30 GB internetu mobilnego całkowicie za darmo. Wystarczy wpisać odpowiedni kod.

10.06.2019
14:36
plush abo pakiet youtube 2
REKLAMA
REKLAMA

Klienci operatora typu MVNO o nazwie Plush, który jest submarką Plusa, mają powody do zadowolenia. Telekom uznał, że podczas urlopu nie powinni szukać dostępu do Wi-Fi za każdym razem, gdy będą chcieli obejrzeć kolejny odcinek serialu, pobrać nową grę lub wysłać filmy z urlopu bliskim.

30 GB za darmo w sieci Plush

Plus zdaje sobie sprawę, że latem jego klienci znacznie częściej podróżują, a zapotrzebowanie na internet mobilny wtedy rośnie. Zamiast zachęcać do wykupienia na stałe większych pakietów, które w kolejnych miesiącach by się marnowały, sieć wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów z nową promocją.

W ramach promocji można dostać 3 pakiety pod 10 GB każdy bez dodatkowych opłat. Wystarczy być klientem usług w modelu prepaid i mieć aktywne konto. Nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków.

plush prepaid 30 gb za darmo internet class="wp-image-953129"

Każdy z trzech pakietów ważny jest przez 30 dni, ale kolejne aktywowane są automatycznie. Jeśli pierwszy uruchomiony zostanie dziś, darmowym internetem będzie można cieszyć się do początku września.

Internet w Plush za darmo - jak aktywować?

REKLAMA

Aby aktywować pierwszy z pakietów dających 10 GB internetu za darmo w sieci Plush, należy wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod: *136*11*8959#. Alternatywą jest skorzystanie z aplikacji Mobilny Plus Online.

Trzeba tylko pamiętać, że promocyjny pakiet danych można wykorzystać wyłącznie na terenie Polski. Nie będzie on aktywny w roamingu międzynarodowym.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA