REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Polska wygrała z Izraelem, więc Orange rozdaje darmowe paczki 12 GB. Musisz się pośpieszyć

Z okazji wczorajszej wygranej polskiej reprezentacji w meczu z Izraelem, Orange ma bonus dla swoich klientów. Mogą oni odebrać darmową paczkę 12 GB internetu.

11.06.2019
9:54
Jesteś w Orange? Możesz odebrać darmowe 12 GB internetu
REKLAMA
REKLAMA

Podczas wczorajszego meczu eliminacji Mistrzostw Europy piłkarska reprezentacja Polski pokonała Izrael wynikiem 4:0. Po widowisku na Stadionie Narodowym, Orange opublikowało na swojej stronie na Facebooku informację o darmowych gigabajtach.

Orange postanowił przyznać swoim klientom 3 GB internetu za każdą bramkę strzeloną przez Polaków, zatem nazbierało się aż 12 GB danych. Może je odebrać każdy klient, choć trzeba się pospieszyć.

Jak odebrać darmową paczkę 12 GB internetu w Orange?

orange 12 gb internetu promocja class="wp-image-953558"

Paczka danych nie jest przyznawana automatycznie, więc trzeba ją aktywować. W tym celu należy wysłać SMS o treści POLSKA pod numer 233. Opłata za SMS jest zgodna z cennikiem twojego planu taryfowego, czyli prawdopodobnie SMS będzie darmowy. Maksymalny koszt to 20 gr.

Po otrzymaniu potwierdzenia pakiet danych powiększy się o 12 GB, zupełnie za darmo. Na danym numerze można aktywować tylko jeden pakiet. Promocja dotyczy zarówno klientów korzystających z ofert abonamentowych, jak i osób korzystających z ofert na kartę.

Trzeba się śpieszyć, promocja trwa tylko dziś

Promocja trwa wyjątkowo krótko, ponieważ Orange dało klientom tylko 24 godz. na aktywację pakietu licząc od momentu opublikowania posta na Facebooku. Oznacza to, że pakiet można aktywować tylko dziś (11 czerwca) do godz. 22:53.

REKLAMA

Z wykorzystaniem pakietu również trzeba się śpieszyć, bowiem wygaśnie on już po trzech dobach od aktywacji. Niestety dodatkowy pakiet nie obowiązuje za granicą.

12 GB to bardzo duża paczka, która większości osób wystarczy na cały miesiąc, więc trudno będzie wykorzystać ją w trzy dni. Na profilu facebookowym Orange już pojawiły się zarzuty o to, że czas obowiązywania pakietu jest zbyt krótki, ale nie dajmy się zwariować. To przecież tylko dodatek, miły gest operatora. Darowanemu koniowi… no właśnie. Jeśli masz w planach maraton Netfliksa gdzieś poza domem, zdecydowanie warto aktywować pakiet.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA