REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Zabierz świadectwo na zakupy. MediaMarkt daje rabaty za oceny

MediaMarkt przygotował promocję dla zdolnych uczniów. Sieć sklepów z elektroniką przyznaje rabaty za bardzo dobre i celujące oceny na świadectwie.

19.06.2019
13:27
MediaMarkt rabat za oceny świadectwo 2019
REKLAMA
REKLAMA

MediaMarkt po raz kolejny nagradza dobre oceny w ramach akcji Kasa za szkolnego asa. Uczniowie, którzy w ubiegłym roku szkolnym przyłożyli się do nauki, mogą zacząć wakacje od kupna elektroniki w tej sieci sklepów w cenach dużo niższych niż standardowe. Jest tylko jeden warunek.

Uczniowie dostaną od MediaMarkt w wysokości 5 zł za każdą piątkę i 6 zł za każdą szóstkę przy zakupach na kwotę 200 zł lub wyższą.

Kolejna edycja akcji sieci MediaMarkt o nazwie Kasa za szkolnego asa, która nagradza uczniów za dobre wyniki w nauce, ruszyła już dziś, 19 czerwca - bo właśnie tego dnia uczniowie w całym kraju odbierają swoje świadectwa. Promocja potrwa do 24 czerwca 2019 r.

Rabat przyznawany jest za każdą ocenę bardzo dobrą i celującą, jaką uczeń może się pochwalić, gdy odwiedza wybrany przez siebie salon sieci. MediaMarkt rabat za oceny świadectwo 2019

Kasa za szkolnego asa w MediaMarkt - inne warunki promocji.

Maksymalna zniżka za dobre oceny przyznawana uczniom to 100 zł. Oznacza to, że najpilniejsi mogą obniżyć cenę produktu z oferty MediaMarkt kosztującego normalnie 200 zł (minimalna wartość produktu, na który można wykorzystać zniżkę) nawet o połowę.

REKLAMA

W przypadku dzieci z klas I-III, które nie mają ocen liczbowych, a jedynie opisowe, MediaMarkt przygotował specjalny rabat w wysokości 20 zł. Nie jest on zależny od treści tej oceny.

Zakupów ze zniżką za dobre oceny można dokonać też online, ale warunkiem jest wybranie opcji „odbiór w sklepie/płatność w sklepie”. Pracownik sieci MediaMarkt musi bowiem zweryfikować świadectwo, a rabat zostanie naliczony na miejscu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA