REKLAMA

Sprawdziliśmy - LEGO Speed Champions to świetna zabawa w Forza Horizon 4

Początkowo wydawało mi się to naciąganym product placement, ale po kilku minutach byłem kupiony.

10.06.2019 08.02
Sprawdziliśmy – LEGO Speed Champions to świetna zabawa w Forza Horizon 4
REKLAMA
REKLAMA

Okazało się, że dodatek LEGO do Forza Horizon 4 ma jednak sens. Zabawa jest przednia, a narrator zabawnie komentuje nasze klockowe przygody.

W trakcie Xbox Showcase przed rozpoczęciem konferencji E3 mieliśmy możliwość zagrania w nowy dodatek do Forzy Horizon 4. Twórcom udało się utrzymać w tajemnicy pracę nad dodatkiem - ukaże się on już 13 czerwca.

Jak właściwie w to się gra?

Pamiętacie dodatki do Burnout Paradise? Te, w których można było jeździć zabawkowymi samochodami lub robić różne wyzwania w otwartym świecie? Właśnie coś takiego dostajemy dzięki LEGO w świecie Forzy - i mam wrażenie że tego nam właśnie było potrzeba.

Otrzymujemy dostęp do LEGO Valley - świata wypełnionego klockowymi budowlami, drogami i… oczywiście rampami. Znajdziemy tam lotnisko, miasto, ale i miejsce lądowania UFO (a raczej, jak mówi narrator UFL - unidentified flying LEGO), i port piratów.

Gra nagradza eksplorację - poznawanie nowych miejsc, odwiedzanie nowych ramp i wyzwań daje nam nowe klocki i nowe klockowe bryki.

 class="wp-image-952505"

W trakcie konferencji udostępniony był dość krótki fragment gry - mimo to wstałem od niej uśmiechnięty. Życie jest czadowe - nuciłem odchodząc od naturalnej wielkości modelu McLarena Senny zbudowanego z klocków.

REKLAMA

Kiedy i za ile?

W nowy dodatek zagramy 13. czerwca, a kosztować będzie 19,99 dol. Jest tytułem Play Anywhere - to znaczy, że kupienie go da nam dostęp do dodatku na Xbox oraz PC (no i jeśli mamy Xbox Game Pass, to kupimy dodatek ze zniżką 10 proc.).

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA