REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Konferencja Apple WWDC 2019 – live blog Spider’s Web

To już dziś - równo o 19:00 polskiego czasu Apple rozpocznie konferencję WWDC, podczas której zaprezentuje nowości związane ze swoimi systemami operacyjnymi i oprogramowaniem. Teoretycznie konferencja przeznaczona jest dla twórców aplikacji, ale nie zabraknie nowości dla zwykłych użytkowników. 

apple vod video streaming konferencja 2019 apple news Apple serwis streamingowy
REKLAMA
229 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

WWDC 2019 – co pokaże Apple?

Spodziewamy się przede wszystkim nowości software'owych. Zaprezentowany powinien zostać iOS 13, w którym dodany zostanie m.in. tryb ciemny, a także szereg drobniejszych usprawnień, takich jak odświeżone aplikacje Zdrowie, Przypomnienia i Mapy.

W trakcie konferencji zaprezentowany powinien też zostać macOS 10.15 ze wsparciem dla projektu Marzipan, czyli rozwiązania pozwalającego na łatwe przenoszenie aplikacji z iOS na komputery Mac.

Listę nowości w oprogramowaniu powinny zamknąć nowe wydania watchTV (6.0) i tvOS.

Poza tym podczas konferencji możemy zobaczyć nowego Maca Pro i monitor 6K - Thunderbolt Display 2019.

Konferencja Apple na żywo – o której start?

Stream wideo z WWDC 2019 będzie dostępny na specjalnej stronie. Start zaplanowany jest punktualnie na godzinę 19:00 naszego czasu.

Konferencja WWDC 2019 – jak oglądać?

Do obsługi transmisji Apple korzysta z technologii streamingu, która nie jest wspierana przez niektóre starsze przeglądarki. Stream z konferencji Apple można oglądać w przeglądarkach Chrome i Firefox  – wymagane są ich najnowsze wersje (obsługa MSE, H.264 i AAC).

Aby oglądać stream na oficjalnej witrynie można też otworzyć stronę w przeglądarce Microsoft Edge (Windows 10) lub na iPhonie, iPadzie bądź iPodzie z przeglądarką Safari. Oczywiście transmisja będzie dostępna również na komputerach Mac (np. w przeglądarce Safari). Istnieje również możliwość oglądania transmisji za pomocą Apple TV.

Konferencja Apple – live blog

Na Spider’s Web tradycyjnie już będziemy prowadzili live bloga z konferencji Apple. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

W trakcie live’a będziemy również publikować gorące newsy, a po zakończeniu konferencji pojawi się szereg podsumowań, opracowań, felietonów i analiz.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA