REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Konferencja Apple WWDC 2019 – live blog Spider’s Web

To już dziś - równo o 19:00 polskiego czasu Apple rozpocznie konferencję WWDC, podczas której zaprezentuje nowości związane ze swoimi systemami operacyjnymi i oprogramowaniem. Teoretycznie konferencja przeznaczona jest dla twórców aplikacji, ale nie zabraknie nowości dla zwykłych użytkowników. 

03.06.2019
19:00
apple vod video streaming konferencja 2019 apple news Apple serwis streamingowy
REKLAMA
REKLAMA

WWDC 2019 – co pokaże Apple?

Spodziewamy się przede wszystkim nowości software'owych. Zaprezentowany powinien zostać iOS 13, w którym dodany zostanie m.in. tryb ciemny, a także szereg drobniejszych usprawnień, takich jak odświeżone aplikacje Zdrowie, Przypomnienia i Mapy.

W trakcie konferencji zaprezentowany powinien też zostać macOS 10.15 ze wsparciem dla projektu Marzipan, czyli rozwiązania pozwalającego na łatwe przenoszenie aplikacji z iOS na komputery Mac.

Listę nowości w oprogramowaniu powinny zamknąć nowe wydania watchTV (6.0) i tvOS.

Poza tym podczas konferencji możemy zobaczyć nowego Maca Pro i monitor 6K - Thunderbolt Display 2019.

Konferencja Apple na żywo – o której start?

Stream wideo z WWDC 2019 będzie dostępny na specjalnej stronie. Start zaplanowany jest punktualnie na godzinę 19:00 naszego czasu.

Konferencja WWDC 2019 – jak oglądać?

Do obsługi transmisji Apple korzysta z technologii streamingu, która nie jest wspierana przez niektóre starsze przeglądarki. Stream z konferencji Apple można oglądać w przeglądarkach Chrome i Firefox  – wymagane są ich najnowsze wersje (obsługa MSE, H.264 i AAC).

Aby oglądać stream na oficjalnej witrynie można też otworzyć stronę w przeglądarce Microsoft Edge (Windows 10) lub na iPhonie, iPadzie bądź iPodzie z przeglądarką Safari. Oczywiście transmisja będzie dostępna również na komputerach Mac (np. w przeglądarce Safari). Istnieje również możliwość oglądania transmisji za pomocą Apple TV.

Konferencja Apple – live blog

Na Spider’s Web tradycyjnie już będziemy prowadzili live bloga z konferencji Apple. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

W trakcie live’a będziemy również publikować gorące newsy, a po zakończeniu konferencji pojawi się szereg podsumowań, opracowań, felietonów i analiz.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA