REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

The Sims 4 za darmo na Origin, GRID 2 za darmo na Steam - dwa kliki i masz dwie świetne gry

Nie masz planów na deszczowy weekend? Już masz. Wystarczą kliki w dwa bezpieczne odnośniki, aby dodać do własnej kolekcji popularne The Sims 4 oraz grę wyścigową GRID 2. Zbieranie darmowych produkcji nie mogło być łatwiejsze.

22.05.2019
8:30
The Sims 4 za darmo na Origin, GRID 2 za darmo na Steam
REKLAMA
REKLAMA

Mamy dla was dwie kapitalne promocje. Wystarczy poświęcić kilkanaście sekund, aby zdobyć parę dobrych gier komputerowych kompletnie za darmo: wesołe The Sims 4 oraz wyścigowe GRID 2. Wystarczy dodać obie te pozycje do swoich bibliotek:

The Sims 4 za darmo w Origin.

 class="wp-image-941888"

Wydawca EA udostępnia The Sims 4 kompletnie za darmo, za pośrednictwem swojej platformy cyfrowej dystrybucji Origin. Co świetne, gra jest kompatybilna nie tylko z systemem Windows, ale również macOS. Budowanie willi na MacBooku? Nie ma z tym żadnego problemu. The Sims 4 pozwala na to, jak i znacznie, znacznie więcej. Przyznam, że w czwartą odsłonę nigdy nie grałem, ale ta już pobiera się do pamięci mojego MBP.

Aby zyskać The Sims 4 zupełnie za darmo wystarczy wejść pod ten bezpieczny link, który przeniesie was na platformę Origin. Tam zobaczycie przycisk, za pomocą którego dodacie czwarte Simsy do własnej biblioteki gier. Oczywiście aby to zrobić, wymagane jest konto Origin. Można je założyć kompletnie za darmo.

GRID 2 za darmo na Steam.

 class="wp-image-941894"
REKLAMA

Jeśli nie przepadacie za Simsami, ciekawą alternatywą są intensywne wyścigi GRID 2. Te mogą pochwalić się łączną oceną na poziomie 80 proc., opierając się na danych agregatora Metacritic. To jeden z lepszych wyników gier wyścigowych na przestrzeni ostatnich lat. Z drugiej strony wielu fanów narzeka, że GRID 2 posiada zbyt prosty, zbyt zręcznościowy model jazdy. Czy faktycznie tak jest? Sam możesz to sprawdzić.

Aby zyskać darmowego GRID-a 2, wystarczy wejść pod ten bezpieczny link. Zostaniecie przeniesieni na platformę cyfrowej dystrybucji Steam, gdzie kupicie GRID 2 za równe 0 złotych. Trzeba jednak się pospieszyć. Gra wyścigowa jest dostępna za darmo do 22 maja 2019 r., do godziny 19:00 polskiego czasu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA