REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Grube gry w PlayStation Plus w czerwcu. Sonic Mania i Borderlands: The Handsome Collection

W przyszłym miesiącu abonenci usługi PlayStation Plus będą mogli czuć się dopieszczeni przez Sony. Bez dodatkowych opłat otrzymają pełen dostęp do gry Sonic Mania i pakietu Borderlands: The Handsome Collection.

29.05.2019
20:21
playstation plus czerwiec 2019
REKLAMA
REKLAMA

Sony wyraźnie umie negocjować z wydawcami gier wideo. Czerwiec 2019 roku będzie bardzo udany dla abonentów PlayStation Plus, dostaną oni dwie gry, które zdecydowanie można zaliczyć do atrakcyjnych. Kultowy Sonic i pakiet ostatnich gier z popularnego cyklu Bordelands, wraz ze wszystkimi DLC – trudno takim tytułom odmówić. A jeżeli ktoś nie grał w żaden z oferowanych tytułów, zdecydowanie warto nadrobić zaległości.

Gry z PlayStation Plus na czerwiec 2019 r.

Sonic Mania

Ta gra to w zasadzie hołd dla mającej już ponad 25 lat kultowej platformówki. Sonic Mania jest wierna oryginałowi, zapewniając graczom dokładnie tę samą, dwuwymiarową i niesłychanie dynamiczną zabawę, co przed laty. To oznacza, że po raz kolejny wcielimy się w naładowanych energią Sonica, Tails i Knuckles, by zmierzyć się ze złowrogim Dr Eggmanem.

W grze znajdziemy ponad 12 poziomów, zarówno zupełnie nowych, jak i inspirowanych tymi z klasycznej gry. Sonic Mania umożliwia zabawę na dwóch graczy – w trybie współzawodnictwa i kooperacji – i jest przyjazny graczom w dowolnym wieku.

Borderlands: The Handsome Collection

Druga z udostępnianych przez Sony pozycji to w zasadzie pakiet gier, na który składają się Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel oraz wszystkie wydane do obu tytułów dodatki DLC. Co więcej, obie gry potrafią importować zapisane stany gry z ich wersji na PlayStation 3, co jest miłą wiadomością dla tych, którzy kiedyś zagrywali się w oba tytuły i którzy chcieliby sobie je przypomnieć w odświeżonych wersjach.

REKLAMA

Ten niezwykle lubiany postapokaliptyczny shooter z licznymi elementami RPG i utrzymany w charakterystycznej, komiksowej estetyce został odświeżony na potrzeby konsol nowej generacji, zawiera nawet tekstury UHD dla PlayStation 4 Pro.

Obie gry będą dostępne od 3 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA