REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Gry

Obduction - świetna, pokręcona przygodówka twórców Mysta za darmo na GOG z okazji wyprzedaży

Zostajesz wyrwany ze swojego miejsca na Ziemi. Trafiasz do dziwnego świata, w którym pozornie nic do siebie nie pasuje. Dopiero rozwiązując kolejne zagadki zaczynasz łączyć fragmenty opowieści, która nie pozwala odejść od ekranu - oto Obduction w pigułce.

Obduction - świetna przygodówka twórców Mysta za darmo na GOG
REKLAMA
366 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Na platformie GOG.com przygotowano kapitalną ofertę dla wszystkich komputerowych graczy. Obduction - kapitalna przygodówka z 2016 r. - jest do zgarnięcia kompletnie za darmo. Zero wymagań. Zero haczyków. Zero komplikacji. Wystarczy posiadać konto GOG i dodać udaną produkcję do własnej cyfrowej biblioteki.

Aby zdobyć darmowe Obduction, wystarczy wejść pod ten bezpieczny odsyłacz.

Po dodaniu gry do biblioteki, będziecie mogli ją pobrać zarówno w wersji na systemy Windows, jak również MacOS. Posiadacze starszych MacBooków muszą jednak liczyć się z tym, że Obduction to dosyć wymagająca produkcja, która ma do zaoferowania kilka naprawdę ładnych widoków. W zestawie z przygodówką znajduje się także cyfrowa instrukcja oraz folder z tapetami. Standardowa cena takiego zestawu to aktualnie 72 zł.

Czy warto dać szansę Obduction? Zdecydowanie! Za grę odpowiadają twórcy serii Myst - kultowych przygodówek w starym stylu. Takich, w których większe znaczenie miało rozwiązywanie zagadek niż prowadzenie rozmów i podejmowanie decyzji dialogowych. Obduction radykalnie różni się od takich tytułów jak The Walking Dead, Heavy Rain czy The Wolf Among Us i chociażby z tego powodu warto dać grze szansę. To naprawdę dobry tytuł, który cieszy się oceną na poziomie 76 punktów w skali agregatora Metacritic.

Obduction pozostanie darmowe do 1 czerwca 2019 r.

Darmowe Obduction to oferta przygotowana z okazji rozpoczęcia letniej wyprzedaży.

Na GOG.com rusza Summer Sale Festival. Administratorzy platformy chwalą się, że cenowe cięcia spotkały aż 9000 gier w ofercie Good Old Games, a rabaty sięgają nawet 90 proc. początkowej stawki. Wśród promocyjnych ofert znajdują się również tak zwane oferty błyskawiczne, dlatego na GOG.com warto zajrzeć przynajmniej kilka razy.

REKLAMA

Od siebie polecam świetnego Moonlightera za 35 zł. To gra, w której za dnia prowadzisz sklep w świecie fantasy, aby w nocy własnoręcznie polować na potwory i eksplorować ruiny. Kultowy w pewnych kręgach, zadziwiająco udany Star Wars Racer kosztuje teraz 20 zł. Swoją drogą, powinni wydać tę grę na smartfony i tablety, z grafiką HD. No Man’s Sky za 107 zł to wciąż spory wydatek. Biorąc jednak pod uwagę, jak kapitalnie jest wspierana ta gra darmową zawartością, suma przestaje dziwić.

Karciany Thronebreaker w uniwersum Wiedźmina jest teraz tańszy o połowę, kosztując 50 zł. Będąc przy Geralcie, Witcher 3 w edycji GOTY kosztuje aktualnie 45 zł. Natomiast cudowne, ukochane przeze mnie Divinity: Original Sin 2 w wersji Definitive Edition spadło poniżej bariery 100 zł. Wisienką na torcie niech będzie pierwsze Diablo - odświeżone, ulepszone i dopasowane do najnowszych systemów operacyjnych - do kupienia za 31 zł.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA