REKLAMA

Obduction - świetna, pokręcona przygodówka twórców Mysta za darmo na GOG z okazji wyprzedaży

Zostajesz wyrwany ze swojego miejsca na Ziemi. Trafiasz do dziwnego świata, w którym pozornie nic do siebie nie pasuje. Dopiero rozwiązując kolejne zagadki zaczynasz łączyć fragmenty opowieści, która nie pozwala odejść od ekranu - oto Obduction w pigułce.

30.05.2019 18.16
Obduction - świetna przygodówka twórców Mysta za darmo na GOG
REKLAMA
REKLAMA

Na platformie GOG.com przygotowano kapitalną ofertę dla wszystkich komputerowych graczy. Obduction - kapitalna przygodówka z 2016 r. - jest do zgarnięcia kompletnie za darmo. Zero wymagań. Zero haczyków. Zero komplikacji. Wystarczy posiadać konto GOG i dodać udaną produkcję do własnej cyfrowej biblioteki.

Aby zdobyć darmowe Obduction, wystarczy wejść pod ten bezpieczny odsyłacz.

Po dodaniu gry do biblioteki, będziecie mogli ją pobrać zarówno w wersji na systemy Windows, jak również MacOS. Posiadacze starszych MacBooków muszą jednak liczyć się z tym, że Obduction to dosyć wymagająca produkcja, która ma do zaoferowania kilka naprawdę ładnych widoków. W zestawie z przygodówką znajduje się także cyfrowa instrukcja oraz folder z tapetami. Standardowa cena takiego zestawu to aktualnie 72 zł.

Czy warto dać szansę Obduction? Zdecydowanie! Za grę odpowiadają twórcy serii Myst - kultowych przygodówek w starym stylu. Takich, w których większe znaczenie miało rozwiązywanie zagadek niż prowadzenie rozmów i podejmowanie decyzji dialogowych. Obduction radykalnie różni się od takich tytułów jak The Walking Dead, Heavy Rain czy The Wolf Among Us i chociażby z tego powodu warto dać grze szansę. To naprawdę dobry tytuł, który cieszy się oceną na poziomie 76 punktów w skali agregatora Metacritic.

Obduction pozostanie darmowe do 1 czerwca 2019 r.

Darmowe Obduction to oferta przygotowana z okazji rozpoczęcia letniej wyprzedaży.

Na GOG.com rusza Summer Sale Festival. Administratorzy platformy chwalą się, że cenowe cięcia spotkały aż 9000 gier w ofercie Good Old Games, a rabaty sięgają nawet 90 proc. początkowej stawki. Wśród promocyjnych ofert znajdują się również tak zwane oferty błyskawiczne, dlatego na GOG.com warto zajrzeć przynajmniej kilka razy.

 class="wp-image-947015"
REKLAMA

Od siebie polecam świetnego Moonlightera za 35 zł. To gra, w której za dnia prowadzisz sklep w świecie fantasy, aby w nocy własnoręcznie polować na potwory i eksplorować ruiny. Kultowy w pewnych kręgach, zadziwiająco udany Star Wars Racer kosztuje teraz 20 zł. Swoją drogą, powinni wydać tę grę na smartfony i tablety, z grafiką HD. No Man’s Sky za 107 zł to wciąż spory wydatek. Biorąc jednak pod uwagę, jak kapitalnie jest wspierana ta gra darmową zawartością, suma przestaje dziwić.

Karciany Thronebreaker w uniwersum Wiedźmina jest teraz tańszy o połowę, kosztując 50 zł. Będąc przy Geralcie, Witcher 3 w edycji GOTY kosztuje aktualnie 45 zł. Natomiast cudowne, ukochane przeze mnie Divinity: Original Sin 2 w wersji Definitive Edition spadło poniżej bariery 100 zł. Wisienką na torcie niech będzie pierwsze Diablo - odświeżone, ulepszone i dopasowane do najnowszych systemów operacyjnych - do kupienia za 31 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA