REKLAMA

Gdy polski wydawca robi wyprzedaż na Switchu, to z przytupem. Masa gier za kilka złotych od Forever Entertainment

Cenega, Techland, CDP - tych dystrybutorów zna każdy polski gracz. Nie każdy wie jednak, że w naszym kraju prężnie działają inni rodzimi wydawcy, odnotowując gigantyczne zyski. Jednym z nich jest Forever Entertainment, który właśnie odpalił cudowną wyprzedaż na konsoli Nintendo Switch. Realpolitiks za 10 zł? Nie musiałem się długo zastanawiać.

16.05.2019 15.13
Nintendo Switch: Masa gier za kilka(naście) zł od Forever Entertainment
REKLAMA
REKLAMA

Forever Entertainment wydał imponującą liczbę 39 gier na konsolę Nintendo Switch. Nie są to oczywiście produkcje takiego formatu jak The Legend of Zelda: Breath of the Wild czy Super Mario Odyssey. Nie wątpię jednak, że spośród szerokiego katalogu programów każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Zwłaszcza teraz, gdy polski wydawca zorganizował gigantyczną, naprawdę opłacalną wyprzedaż.

Większość gier Forever Entertainment na konsoli Nintendo Switch kupimy za kilka(naście) złotych.

 class="wp-image-939074"
Realpolitiks

Wśród przecenionych tytułów znalazło się m.in. Realpolitiks - strategia inspirowana Cywilizacją i Hearts of Iron, w której gracz prowadzi do dominacji jedno ze współczesnych państw. Trzecia wojna światowa jest jak najbardziej możliwa, ale bywa, że od wojska ważniejsza jest ekonomia oraz technologia. W cenie 10 zł kupiłem strategię nawet się nie zastanawiając. Zwłaszcza, że ta została wydana razem z DLC New Power.

Inną ciekawą ofertą są dwa poprawne pierwszoosobowe horrory - Hollow oraz Phantaruk. Gry kosztują odpowiednio 7 oraz 4 złote. Pod cenowy młotek trafiła również dosyć popularna zręcznościowa seria Sparkle, polegająca na zjadaniu mniejszych organizmów, rozwoju oraz ucieczce przed większymi drapieżnikami. Cena każdej odsłony to 4 złote z groszami.

Potężnego cenowego cięcia doczekała się także przygodówka Violett, która kosztuje teraz 4 złote. Tyle samo zapłacimy za kooperacyjnego shootera NoReload Heroes, w który możemy grać razem z trzema znajomymi przed jednym ekranem. Niestety, jak na złość żadna z dwóch gier Forevera na które poluję - Hard West oraz The Mahjong Huntress - nie została przeceniona. Pełną listę wszystkich przecenionych gier polskiego wydawcy dla konsoli Nintendo Switch znajdziecie odwiedzając eShop z poziomu konsoli. Promocja na gry Forever Entertainment trwa do 29 maja.

Forever Entertainment z milionem zł zysku za ostatni kwartał.

 class="wp-image-939071"
Hollow
REKLAMA

FE powstało w 2010 r., początkowo jako producenci gier wideo. Firma wyspecjalizowała się w wydawaniu aplikacji na mobilne systemy iOS oraz Android. Przełomowy moment dla Forevera nastąpił w 2015 r., gdy podmiot przeniósł się do nowej siedziby i wziął na celownik gry dla konsol nowej generacji. Obecność wydawcy stała się szczególnie widoczna na Nintendo Switchu oraz PC.

Spółka odnotowała w pierwszym kwartale 2019 r. przychody na poziomie 2,5 mln zł, a także zysk netto na poziomie 996 tys zł. Firma wydała już ponad 90 gier, z czego niemal połowa trafiła na nową konsolę Nintendo. Wiele dotychczasowych tytułów w portfolio FE sprzedało się w liczbie ponad 100 tys egzemplarzy. W najbliższych tygodniach i miesiącach wydawca wniesie na Switcha takie tytuły jak piekielne Agony, Hollow 2, Sparkle 4 oraz turowe Phantom Doctrine.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA