1. Spider's Web
  2. Technologie

Okaż trochę serca i odbierz własną koszulkę z Tytusem! Ja już swoją mam

Patronat medialny

Jeżeli wybieracie się na targi Electronics Show, koniecznie weźcie ze sobą co najmniej 10 zł. Wtedy będziecie mogli stworzyć spersonalizowaną koszulkę z Tytysem, Romkiem i A’Tomkiem.

11.05.2019
11:09
Okaż trochę serca i odbierz własną koszulkę z Tytusem! Ja już swoją mam

Dlaczego wybrano akurat tych bohaterów? Z prostego powodu. Głównym partnerem targów Electronics Show jest sieć Media Markt, która w swojej kampanii marketingowej wykorzystuje ich wizerunek. Popularna sieć sklepów z elektroniką ma na imprezie kilka stoisk, a na jednym z nich można wykonać taką koszulkę.

Jak to wygląda?

Bardzo prosto. Wystarczy podejść do stoiska, wybrać swój wzór na koszulce oraz wpisać tekst, który znajdzie się w komiksowym dymku. Długość tekstu, zależnie od wybranego wzoru, jest ograniczona do kilkudziesięciu znaków.

 class="wp-image-935762"

Następnie należy odwrócić formularz, wybrać płeć oraz rozmiar koszulki, a także się podpisać. Później należy oddać formularz osobie z obsługi i przy niej wrzucić do urny co najmniej 10 zł, której zawartość trafi na Fundację Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej. Wtedy otrzymacie numerek uprawniający do odbioru koszulki.

Potem wystarczy poczekać godzinę i zgłosić się po koszulkę.

Ja swoją już odebrałem i, co tu dużo mówić, prezentuje się fenomenalnie. Rozmiar został dobrany prawidłowo, nie mogę też narzekać na jakość materiału oraz nadruku. To zdecydowanie jedna z najlepszych pamiątek, która zostanie mi po targach Electronics Show. Także wy powinniście się w nią zaopatrzyć.

Patronat medialny
Najnowsze