1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Polscy entuzjaści sprzętu RTV będą mogli sprawdzić, jak sprawują się telewizory Philips TV Performance

Patronat medialny

W końcu polscy entuzjaści sprzętu RTV będą mogli sprawdzić na własne oczy jak sprawują się telewizory Philips TV Performance. Ale to nie koniec atrakcji: na stoisku producenta pojawiły się również sprzęty z linii OLED+.

10.05.2019
19:53
electronics show 2019 philips performance

Electronics Show 2019 to nie tylko okazja do samodzielnego sprawdzenia najlepszych produktów od czołowych producentów elektroniki użytkowej. To również prestiżowe w skali kraju wydarzenie, na którym wspomniani producenci po raz pierwszy prezentują zupełnie nowe urządzenia. Philips TV wykorzystał targi by pokazać po raz pierwszy w naszym kraju telewizory z linii Philips Performance, określane jako „jedyny telewizor dla każdego”.

Jakie są jego kluczowe cechy? Philips Performance ma oferować świetnej jakości obraz nie tylko za sprawą swojej ponoć bardzo dobrej matrycy, ale również dzięki znanemu już entuzjastom procesorowi P5, który zajmuje się obsługą algorytmów odpowiedzialnych za poprawianie jakości tegoż obrazu. Telewizorami zarządza system Android TV Pie. Są one osadzone w smukłej, srebrnej ramie z obrotową podstawą w kształcie litery T. Nie zabrakło w nich oczywiście charakterystycznego dla Philips TV, tylnego ozdobnego podświetlenia Ambilight.

electronics show 2019 philips performance class="wp-image-935309"

Telewizory te, mimo iż pochodzą z tak zwanej średniej półki cenowej, obsługują wszystkie nowoczesne standardy obrazu i dźwięku, w tym HDR10+, Dolby Vision i Dolby Atmos. Będą dostępne w rozmiarach od 43 do 75 cali.

Nie tylko Philips Performance „dla każdego”. Na Electronics Show 2019 można również podziwiać piękne OLED+.

Te sprzęty nie są rynkową nowością, są dostępne w sprzedaży już od pewnego czasu. Ale i tak warto zwrócić na nie uwagę, bowiem łączą piękny obraz o niesamowitym kontraście z podświetleniem Ambilight i autorskimi rozwiązaniami Philips TV. To bez wątpienia jedne z najciekawszych urządzeń tej klasy i tego typu na rynku.

electronics show 2019 philips performance class="wp-image-935279"

Rewelacyjna matryca OLED jest uzupełniona przez układ scalony P5 Perfect Picture, a w modelu OLED+ 903 znajdziemy również system dźwiękowy stworzony przy współpracy z firmą Bowers & Wilkins. Telewizor działa pod kontrolą systemu Android, którym można sterować za pomocą tradycyjnego pilota oraz minimalistycznej różdżki, która obsługuje również inne, połączone z telewizorem urządzenia.

Targi Electronics Show 2019 odbywają się w dniach 10 – 12 maja w PTAK Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Można na nich zobaczyć najnowsze rozwiązania techniczne. Od typowych i dających się przewidzieć gadżetów – takich jak najnowsze telefony komórkowe – aż po sprzęt wykorzystywany w misjach kosmicznych. Niektóre z wydarzeń będą premierami, którymi z pewnością będą się interesować również i entuzjaści z innych krajów.

Patronat medialny
Najnowsze