Wpadnij na Electronics Show 2019 i rzuć telefonem. Spokojnie, nie zepsuje się

Patronat medialny

Do listy wystawców Electronics Show 2019 dołączył właśnie mPTech, właściciel marek Hammer, myPhone i Techbite. Zwiedzający będą mogli sprawdzić jego najnowsze urządzenia, a także własnoręcznie przetestować ich wytrzymałość.

09.05.2019 16.21
electronics show 2019 bilety za darmo

Electronic Show 2019 to druga edycja największych polskich targów elektroniki użytkowej. Będą na nich obecni przedstawiciele czołowych światowych marek, ale również i mniejsze firmy, które już nie mogą się doczekać prezentacji swoich najnowszych innowacji.

Na targach pojawi się między innymi mPTech, którego możecie lepiej znać za sprawą takich marek jak myPhone, Hammer i Techbite. Firma wykorzysta okazję, by zaprezentować zwiedzającym najnowsze produkty ze swojej oferty.

Telefony myPhone i Hammer do sprawdzenia na Electronics Show 2019. Jednym będzie można rzucić!

electronics show 2019 myphone hammer class="wp-image-933728"

Na stoisku mPTech znajdziemy między innymi telefony Prime 3, Prime 3 Lite oraz Fun 8 marki myPhone. Pierwsze z urządzeń oferuje 6,2-calowy wyświetlacz, 32 GB pamięci i 3 GB RAM, które są uzupełnione przez 13-megapikselowy aparat Sony i akumulator o pojemności 3000 mAh. Producent chwali się, że to najtańszy na rynku telefon tego rozmiaru z wbudowanym modułem NFC.

electronics show 2019 myphone hammer class="wp-image-933734"

Pojawią się też telefony marki Hammer, w tym sztandarowy model Blade 2 Pro, a także modele Energy, Active 2 i Patriot. Na stoisku pojawią się też inne ciekawostki, w tym komputery przenośne i tablety marki techBite oraz przystawka telewizyjna Fliz Tv Box z Androidem TV na pokładzie.

Wytrzymałość urządzenia jest raczej trudna do oceny po jego delikatnym obmacaniu na stoisku. mPTech wierzy jednak na tyle mocno w produkty Hammer, że zorganizuje na swoim stoisku konkurs. Zadaniem uczestników będzie rzut telefonem tej marki do celu. Zabawa ma oczywiście na celu zademonstrowanie wytrzymałości tych urządzeń. Sami przyznacie, że skuteczniej tego zareklamować się nie da.

myPhone i Hammer to nie wszystko. Na zwiedzających Electronics Show 2019 czeka moc atrakcji.

Targi odbędą się w dniach 10 - 12 maja w PTAK Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Będzie można na nich zobaczyć najnowsze rozwiązania techniczne. Od typowych i dających się przewidzieć gadżetów – takich jak najnowsze telefony komórkowe – aż po sprzęt wykorzystywany w misjach kosmicznych. Niektóre z wydarzeń będą premierami, którymi z pewnością będą się interesować również i entuzjaści z innych krajów.

To właśnie na Electronics Show 2019 będzie można po raz pierwszy zobaczyć na żywo składany telefon Samsung Galaxy Fold – rewolucyjną konstrukcję, która ma szansę zmienić całkowicie rynek urządzeń przenośnych. A skoro już o Samsungu mowa, targi w Nadarzynie będą doskonałą okazją na doświadczenie po raz pierwszy jakości obrazu, jaką oferują telewizory 8K i ich algorytmy rekonstruujące obraz do tak wysokiej rozdzielczości.

Spodziewać się też mamy wielu ciekawych prezentacji od czołowych firm zajmujących się dźwiękiem cyfrowym. Na targach pojawi się też Skymaster, prezentując swoje świeżuteńkie portfolio pojazdów elektrycznych. Nawet miłośnicy gastronomii znajdą coś dla siebie: najnowsze gadżeciarskie dodatki do kuchni zaprezentują tacy producenci, jak Whirlpool, Nespresso, Philips, BSH, Gerlach, Unilever, Aged, czy Groupe Seb. Możemy spodziewać się wielu pokazów gotowania na żywo i darmowych degustacji jedzenia przygotowanego na inteligentnych kuchenkach i patelniach wykonanych przy użyciu technologii kosmicznych.

A wszystko to w zasięgu darmowego autobusu z centrum Warszawy.

electronics show 2019 class="wp-image-932663"

Na targi będzie można dostać się bezpłatnie z centrum Warszawy, z przystanku Centrum 03 zlokalizowanego obok Domu Towarowego Wars, przy ulicy Marszałkowskiej, nieopodal wyjścia ze stacji metro Centrum. W piątek realizowane będzie 10 kursów, a w sobotę i w niedzielę po 25.

Dodatkowo możemy skorzystać z tradycyjnej komunikacji. Na targi jeżdżą linie 703 i 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku Paszków lub linia 733 do przystanku Centrum Mody. Można też oczywiście samochodem: podróż z centrum miasta powinna zająć około 20 minut.

Patronat medialny
Najnowsze