Frajda w małpim gaju. Klub Tytusa dla najmłodszych na Electronics Show 2019

Patronat medialny

Nasze kilkuletnie pociechy prawdopodobnie nie dzielą pełni naszego entuzjazmu względem elektronicznych gadżetów. Na szczęście na Electronics Show 2019 organizatorzy przewidzieli miejsce dla dzieciaków, które zechciałyby zrobić sobie przerwę od entuzjazmu swoich opiekunów.

11.05.2019 11.15
electronics show 2019 klub tytusa

Electronics Show 2019 to impreza, na którą zdecydowanie warto się udać, jeżeli jesteśmy entuzjastami nowoczesnej elektroniki konsumenckiej. Dziesiątki wystawców wykorzystują ją jako pretekst do zademonstrowania swojej pełnej oferty produktowej, dzięki czemu każdy ze zwiedzających może na stoiskach sprawdzić ich najnowsze wynalazki i dopytać się o szczegóły na ich temat przedstawicieli firm za nie odpowiedzialnych.

Jest tylko jeden drobny problem: a co jeśli ta młodsza część naszej rodziny, zdecydowanie bardziej nastawiona na obcowanie z zabawkami niż analizowanie struktury pikseli w jednym z nowych telefonów, ma już dość naszych zainteresowań? Na szczęście nie będziemy musieli decydować pomiędzy dobrym humorem naszych pociech a pozostaniem na targach i dalszym zwiedzaniem. Organizator przygotował sympatyczny kącik dla najmłodszych, w którym ci będą pod dobrą opieką w czasie gdy ich rodzice mogą oddać się dalszemu zwiedzaniu.

Klub Tytusa na Electronics Show 2019. Nudno nie będzie.

electronics show 2019 klub tytusa class="wp-image-935813"

W sekcji Kids Korner PTAK Expo na dzieciaków czeka małpi gaj Klubu Tytusa, w którym opiekunowie zadbają o to, aby maluchy w wieku 4-10 lat nie mogły narzekać na brak zajęć. Przygotowali multum atrakcji, w tym. animacje, układanie mega puzzli, malowanie buziek i wiele innych przygotowanych specjalnie dla nich wspólnie z marką Philips Avent.

Philips Avent od 1984 roku tworzy produkty inspirowane naturą, które mają za zadanie sprawić, by karmienie dziecka i opieka nad nim były łatwiejsze, bardziej bezpieczne i miały pozytywny wpływ na jego rozwój. Jest to więc swoiste stoisko reklamowe tejże marki, ale przecież zainteresowanie jej produktami jest wyłącznie opcjonalne. Grunt, że nasze pociechy będą mogły odpocząć od naszego entuzjazmu będąc pod okiem odpowiednich osób.

Targi Electronics Show 2019 trwają. Dobrzy by było, by cię na nich nie zabrakło.

Targi Electronics Show 2019 potrwają do 12 maja w PTAK Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Można na nich zobaczyć najnowsze rozwiązania techniczne. Od typowych i dających się przewidzieć gadżetów – takich jak najnowsze telefony komórkowe – aż po sprzęt wykorzystywany w misjach kosmicznych. Niektóre z wydarzeń będą premierami, którymi z pewnością będą się interesować również i entuzjaści z innych krajów.

Patronat medialny
Najnowsze