Warto zajrzeć na stoisko Huawei. Te sprzęty mogą tak zmienić twój światopogląd, jak zmieniły mój

Patronat medialny

Huawei przygotował dla zwiedzających Electronics Show 2019 ogromne stoisko, na którym możemy poznać w zasadzie całą bogatą ofertę tego producenta. Warto zajrzeć, bo Huawei to ostatnimi czasy rynkowy ewenement.

10.05.2019 12.13
electronics show 2019 huawei

Gdyby jeszcze dwa lata temu ktoś mi powiedział, że nie tylko większość mojego sprzętu będzie od chińskiego producenta, ale i na dodatek będę go ubóstwiał, prawdopodobnie bym nie uwierzył. Tymczasem gdyby dziś ktoś mi, Windowsiarzowi, zaproponował wymianę mojego laptopa na Surface Booka 2 od Microsoftu, to chętnie bym się zgodził. Bym mógł go potem sprzedać, kupić jeszcze raz mojego znacznie tańszego Matebooka X Pro i jeszcze sobie za to dokupić telefon Huawei P30 Pro, który mi się „marzy”. Bo robi niesamowite zdjęcia, choć i mojemu P20 Pro niewiele brakuje.

Laurki na temat konsumenckiego sprzętu Huawei będę chętnie pisał, bo jestem pod ogromnym wrażeniem postępów, jakie poczyniła ta firma. Kiedyś „chińskie biedafony”, dziś jedne z najlepszych i najbardziej innowacyjnych telefonów na rynku. A budowa tak dobrych laptopów przy zerowym doświadczeniu względem Della, HP czy Apple’a. To wręcz niebywałe.

Nie musicie wierzyć mi na słowo. Electronics Show 2019 to okazja na własnoręczne sprawdzenie sprzętów Huawei.

electronics show 2019 huawei class="wp-image-935114"

Chiński producent postarał się o wynajęcie jednego z największych stoisk na targach. Znajdziemy na nim w zasadzie wszystkie sprzęty i akcesoria, jakimi warto się interesować. Możemy więc sprawdzić, jak nam leżą w dłoniach sztandarowe telefony pokroju Mate 20 Pro czy P30 Pro, ale również i tańsze, bardziej przyjazne portfelowi urządzenia – w tym P30 Lite czy P smart. Samodzielnie możemy też ocenić ich wyświetlacze czy własnoręcznie sprawdzić ich niesamowite aparaty.

electronics show 2019 huawei class="wp-image-935105"

Do telefonu warto dokupić sobie zegarek. Nie tylko zwiększa on wygodę korzystania ze smartfonu – chociażby przez możliwość dyskretnego sprawdzenia powiadomień bez konieczności wyjmowania telefonu z kiszeni – ale i motywuje do zdrowszego życia za sprawą przeróżnych funkcji monitorujących i planów treningowych. Na dodatek zegarki Huawei prezentują się całkiem elegancko. Ponownie: nie wierzcie mi na słowo. Sami wpadnijcie na Electronics Show 2019, załóżcie ów zegarek i sprawdźcie, czy wam odpowiada.

electronics show 2019 huawei class="wp-image-935132"

No i na deser mój ulubiony temat: komputery przenośne. Urządzenia ultramobilne Huaweia osiągnęły swój techniczny poziom przez dość długą ewolucję. Tymczasem notebooki tego producenta w zasadzie od momentu debiutu prezentują bardzo wysoki poziom. Polecam szczególne zwrócenie uwagi na wygodę pracy, jaką zapewniają wyświetlacze tych komputerów o proporcjach 3:2. A także na bogate wyposażenie tych pecetów, które nawet w swoich najsmuklejszych wersjach nie zapominają o odpowiednim i dość wyczerpującym zestawie portów.

Stoisko Huawei to tylko jedna z licznych atrakcji Electronics Show 2019.

electronics show 2019 huawei class="wp-image-935138"

Targi odbywają się w dniach 10 – 12 maja w PTAK Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Można na nich zobaczyć najnowsze rozwiązania techniczne. Od typowych i dających się przewidzieć gadżetów – takich jak najnowsze telefony komórkowe – aż po sprzęt wykorzystywany w misjach kosmicznych. Niektóre z wydarzeń będą premierami, którymi z pewnością będą się interesować również i entuzjaści z innych krajów.

Patronat medialny
Najnowsze