REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły otwiera współpracę eBilet.pl i Allegro

Allegro wchodzi w świat rozrywki z wielkim hukiem. 

14.05.2019
22:03
Bilety na koncert Hemingwaya i Podsiadły
REKLAMA
REKLAMA

Allegro swoją współpracę z eBiletem rozpoczyna śpiewająco – od koncertu Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły. Polska Platforma nie tylko ma zamiar w ten sposób przyciągnąć do siebie jeszcze większą liczbę użytkowników, ale także przekonać fanów polskich wokalistów do zalet Allegro Smart!.

Allegro kupiło eBilet pod koniec zeszłego roku

Największemu w Polsce sklepowi internetowemu zamarzyło się rozszerzenie swojej oferty o bilety na koncerty, rewie czy wydarzenia kulturalne.

Nie bez znaczenia jest także pewnie przyciągnięcie jeszcze większej liczby zainteresowanych do polskiego giganta e-commerce. Tych, którzy robią zakupy przez internet, ale ciuchów szukają bezpośrednio na stronach marek, książki kupują w Empiku, a RTV czy AGD szukają najpierw na Alliexpress. Allegro wchodząc w sprzedaż biletów na wydarzenia kulturalne, ma szansę zwabić do siebie nowego odbiorcę. Co zaś może być lepszą przynętą niż koncert dwóch najgorętszych muzyków zeszłego roku?

Już 15 maja Allegro rusza ze sprzedażą biletów na koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya. Najpierw będą one jednak dostępne tylko dla klientów Allegro Smart, sprzedaż dla zwykłych klientów platformy ruszy dzień później, 16 maja.

REKLAMA

Koncert odbędzie się dopiero 28 września na Stadionie Narodowym w Warszawie, ale coś mi mówi, że nie ma szans na to, żeby bilety na niego nie wyprzedały się na pniu. Fani obu artystów nie są często rozpieszczani występami na żywo i rzucą się na bilety jak na świeżo wyjęte z pieca bułeczki.

Allegro zapowiada, że ma zamiar aktywnie promować eBilety. Klienci platformy będą mogli znaleźć bilety w zwykłej wyszukiwarce i będą w specjalny sposób oznaczone na listach ofert.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA