REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Światłowód Orange o prędkości 1Gb/s jest już dostępny na terenie całego kraju

Dobra wiadomość: Orange doprowadził swoją sieć światłowodową do ponad 3,5 mln gospodarstw domowych. Wszyscy, którzy mieszkają w zasięgu Orange Światłowodu, mogą już korzystać z internetu o prędkości 1 Gb/s.

25.04.2019
12:41
swiatlowod-orange
REKLAMA
REKLAMA

Wszyscy klienci, którzy już korzystają z Orange Światłowodu, mogą przyspieszyć swój internet do 1 Gb/s w dowolnym momencie trwania umowy. Co najlepsze - cena takiej usługi nie jest wcale tak wygórowana, jak mogłoby się wydawać.

Jako samodzielna usługa, Orange Światłowód w opcji 1Gb/s można mieć już za ok. 85 zł miesięcznie. O ile zdecydujemy się na podpisanie umowy na okres dwóch lat, w ramach której abonament za pierwszy rok użytkowania wynosi 69,99 zł, a następnie zwiększa się do 99,99 zł. Średnia opłat na przestrzeni 24 miesięcy wynosi właśnie 85 zł.

Światłowód Orange oferowany jest w kilku pakietach, o których warto pamiętać przy wyborze domowego łącza. Oto one:

REKLAMA
  • Orange Love Mini, składający się z dwóch usług: internetu, w tym Orange Światłowodu ze Smart Wi-Fi i abonamentu komórkowego z 5 GB internetu.
  • Orange Love Standard – pakiet łączący cztery najpopularniejsze usługi: telewizję z 104 kanałami, w tym 55 HD, internet domowy, w tym Orange Światłowód ze Smart Wi-Fi, telefon stacjonarny i abonament komórkowy z 5 GB internetu.
  • Orange Love Extra to internet domowy, 168 kanałów telewizji, (m.in. pakiet Eleven, pakiet Polsat, pakiet Multi+), w tym 100 w jakości HD, bogata biblioteka treści w jakości 4K, a także usługa Orange TV Go, czyli dostęp do telewizji Orange na urządzeniach mobilnych. W abonamencie komórkowym klienci otrzymują internet bez limitu (10 GB z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s).
  • Pakiet Orange Love Premium oferuje internet domowy, w tym Orange Światłowód wraz ze Smart Wi-Fi, 181 kanałów TV, w tym 113 w jakości HD, telewizję i VOD w jakości 4K, mobilny dostęp do wybranych treści w Orange TV Go oraz HBO GO. W ramach pakietu klienci otrzymują dostęp do m.in. pakietu Eleven, pakietu Polsat oraz wszystkich kanałów Canal+. W abonamencie komórkowym klienci otrzymują internet bez limitu (20 GB z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s).

Dodatkowo dostępna jest także usługa Smart WiFi, wraz z którą klienci otrzymują modem Funbox 3.0 wraz ze wzmacniaczem sygnału Smart Wi-Fi Box. Informacja ta przyda się właścicielom większych domów, w których występują problemy z zasięgiem sieci bezprzewodowej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA