REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Klienci Plusa zdecydują, gdzie chcą wykorzystać dodatkowe gigabajty - w smartfonie czy na dodatkowej karcie SIM

Plus wprowadza kolejną promocję dla swoich użytkowników. Dodatkowe gigabajty będzie można odebrać na dwa sposoby - w smartfonie lub na osobnej karcie SIM.

17.04.2019
11:52
plus dodatkowe gb internet lte
REKLAMA
REKLAMA

Abonenci sieci Plus od jutra będą mogli wykupić u operatora dodatkowe gigabajty transferu danych. Wszyscy abonenci, którzy płacą przynajmniej 50 zł miesięcznie za usługi głosowe, będą mogli dobrać usługę internetową już za 25 zł miesięcznie. To klienci przy tym zdecydują, w jaki sposób chcą skorzystać z dodatkowej paczki 60 GB internetu mobilnego.

plus domowy internet lte lub dodatkowe gb na smartfon class="wp-image-923636"

Internet LTE od sieci Plus - dodatkowe 60 GB w smartfonie czy na dodatkowej karcie SIM?

Abonenci, którzy zdecydują się skorzystać z oferty na 60 GB internetu mobilnego za 25 zł miesięcznie, mogą otrzymać od operatora dodatkowego SIM-a na Domowy Internet LTE z usługą LTE bez końca. Taką kartę można włożyć potem bezpośrednio do tabletu albo do routera - przenośnego bądź stacjonarnego - by korzystać z tej samej paczki danych na kilku urządzeniach.

Nie każdy jednak potrzebuje dodatkowej karty SIM i Plus zdaje sobie z tego sprawę. Osoby, których nie interesuje Internet Domowy, mogą zdecydować się na zwiększenie pakietu danych w smartfonie. Również i w tym przypadku można liczyć na aż 60 GB transferu za 25 zł miesięcznie.

plus dodatkowe gb 2 class="wp-image-923633"

Nowa oferta sieci Plus prezentuje się ciekawie.

Ma ona dwa warianty. Klienci prywatni, płacąc 75 zł co miesiąc, można otrzymać od operatora kartę SIM zapewniającą nielimitowane usługi głosowe, nielimitowane wiadomości SMS i MMS, roaming w UE i 120 minut połączeń międzynarodowych, a do tego aż 72 GB transferu danych w kraju.

Do tego dochodzi wariant dla klientów biznesowych. Również i w tym przypadku od 18 kwietnia 2019 r. można liczyć na dodatkowy pakiet - za 25 zł netto otrzymuje się dodatkowe 70 GB w smartfonie lub na dodatkowej karcie SIM Internet do biura, gdzie uwzględniono usługę LTE bez końca.

REKLAMA
plus firmowy internet lte lub dodatkowe gb na smartfon class="wp-image-923639"

Sieć w dodatku sama podpowiada, że w takim układzie telefon może pełnić funkcję hot-spotu i udostępniać łącze innym urządzeniom elektronicznym. Pozwoli to zaoszczędzić na modemie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA