REKLAMA

W Plusie sam dobierzesz gratisy. Bo nie każdy kocha seriale, jest kibicem czy melomanem

Przyciąganie naszej uwagi promocyjnym dostępem do jakiejś usługi działa tylko na część z nas, faktycznie ową usługą zainteresowaną. Decydując się na nowy abonament w Plusie możemy sami zdecydować co dla nas jest atrakcyjne.

23.04.2019 13.28
plus dodatkowe gb internet lte
REKLAMA
REKLAMA

Już pojutrze, a więc 25 kwietnia, do oferty Plusa zostanie dodany nowy abonament konsumencki. Opłata za niego wynosi 70 zł miesięcznie. Obejmować on będzie nielimitowane rozmowy, wiadomości tekstowe i MMS-y do wszystkich sieci oraz nielimitowany Internet – choć po przesłaniu 24 GB przepływność zostanie ograniczona do 2 Mb/s do końca miesiąca rozliczeniowego.

Abonament ten wyróżniają jednak usługi dodatkowe. Po pierwsze, po raz pierwszy do wyboru trafia Tidal, a więc jedna z ciekawszych usług muzycznych na rynku. Po drugie, to my zdecydujemy o gratisach, jakie dostaniemy w zamian za dołączenie do Plusa.

Dodatkowe usługi w Plusie wybierzemy samodzielnie. Od 25 kwietnia nowy abonament.

plus abonament gratisy class="wp-image-926141"

Do wyboru będzie jedna z trzech proponowanych przez Plusa usług. Jedną muzyczną, jedną filmowo-serialową i jedną dla kibiców. Na pewno je wszystkie znacie, ale dla przypomnienia:

  • Tidal, nowość w ofercie Plusa, to serwis umożliwiający słuchanie muzyki na żądanie w wysokiej jakości zarówno online, jak i w trybie offline, zawierający miliony utworów polskich i zagranicznych artystów, a także
  • HBO Go to ceniony przez widzów na całym świecie serwis, w którym można oglądać hity filmowe i kultowe seriale na różnych platformach sprzętowych: PC, tablet, telefon czy telewizor.
  • Pakiet IPLA Polsat Sport Premium, czyli na żywo i w wysokiej jakości wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA oraz związane z nimi specjalne programy: przed i pomeczowe studia z analizami i komentarzami ekspertów.
REKLAMA
plus abonament gratisy class="wp-image-926135"

Nowe warianty abonamentów pojawią się także w ofercie Plusa dla Firm. Oferta głosowa za 70 zł netto z nielimitowanymi usługami otrzyma dwa razy większy pakiet internetowy 30 GB oraz wyższą prędkość po jego wykorzystaniu pozwalająca na swobodne korzystanie z Internetu (2 Mb/s), a w cenie abonamentu przez całą jego długość dostępne są po aktywacji wszystkie usługi dodatkowe: Doradca biznesowy, Serwis urządzenia, Centralka Firmy, Prawnik oraz Bezpieczny Internet.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA