REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Play znowu rozdaje gigabajty. Można zyskać 200 GB za doładowanie oraz bonusowy transfer za aktywację karty SIM

Play rusza z nową promocją dla klientów decydujących się na usługi w modelu prepaid. Abonenci mogą otrzymać nawet 200 GB bonusu po doładowaniu karty z ofertą internetową. Do tego dochodzą darmowe gigabajty za aktywację starterów usług internetowych i głosowych.

19.04.2019
15:25
play 200 gb bonus darmowy internet mobilny transfer pakiet
REKLAMA
REKLAMA

Co prawda Wielkanoc nie kojarzy się z rozdawaniem prezentów tak bardzo, jak Święta Bożego Narodzenia, ale nie przeszkodziło to sieci Play w przygotowaniu zupełnie nowej promocji dla abonentów. Klienci fioletowego operatora mogą liczyć na bezpłatną paczkę internetu mobilnego.

Play rozdaje bonusowy internet - nawet 200 GB po doładowaniu.

Za doładowanie kart prepaid w taryfie Play Internet na kartę przyznawane będą dodatkowe paczki internetu. Ich wielkość zależy od kwoty doładowania. Maksymalny bonus, na jaki mogą liczyć klienci sieci Play, to 200 GB za doładowanie o wartości 200 zł.

To jednak tylko jedna część nowej promocji na dodatkowe gigabajty. Na bonusową paczkę danych mogą liczyć osoby, które dopiero aktywują swój starter. Dotyczy to ofert zarówno głosowych, jak i typowo internetowych.

Bonusowe gigabajty za aktywację starterów prepaid sieci Play.

Ilość dodatkowego transferu zależy od wybranej przez abonenta taryfy. W przypadku ofert głosowych, czyli Play na Kartę i Formuła Play na Kartę, klienci mogą liczyć na pakiet o wielkości 6 GB do wykorzystania przez 10 dni.

Nieco inaczej wygląda to w przypadku taryf internetowych. Starter o nazwie Play internet na kartę 5 zł gwarantuje bonus w postaci paczki internetu o wielkości 7 GB. Na jego wykorzystanie klienci będą mieli tydzień.

W przypadku przedpłaconych starterów Play internet na kartę 9 zł bonus jest nieco większy i wynosi 10 GB. W tym przypadku termin ważności jest jednak dokładnie ten sam, czyli 7 dni od daty aktywacji.

REKLAMA

Play nadmienia przy tym, że do sklepów nie trafiły jeszcze startery w nowych opakowaniach, które informują o bonusach, ale wprowadzone dziś pakiety będzie można aktywować również na kartach będących już w obiegu.

Więcej informacji na temat promocji oraz linki do regulaminów można znaleźć zaś na stronie operatora.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA