REKLAMA

Nowy smartfon powalczy o serca i portfele graczy. Nubia Red Magic 3 trafia do sprzedaży

Kolejny smartfon powalczy o uwagę miłośników mobilnych gier wideo. Nubia Red Magic 3 z systemem chłodzenia cieczą właśnie trafia do sprzedaży.

29.04.2019 11.06
nubia red magic 3 smartfon dla graczy
REKLAMA
REKLAMA

Nubia bynajmniej nie jest liczącym się graczem w świecie smartfonów, ale marka należąca do chińskiej firmy ZTE, w przeciwieństwie do wielu innych brandów klepiących na jedno kopyto kolejne klony iPhone’a, ma w swoim portfolio naprawdę ciekawe i nowatorskie produkty. Obok niezwykle ciekawego smartfona Nubia X z dwoma ekranami w ofercie znalazły się smartfony przygotowane z myślą o graczach.

Nubia Red Magic 3 - specyfikacja

Zupełnie nowy gamingowy telefon ZTE o nazwie Nubia Red Magic 3 to bezpośredni następca modelu Nubia Red Magic Mars. Urządzenie trafiło już do sprzedaży w Chinach, a na początku przyszłego miesiąca będzie można kupić je także w Europie, Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie.

nubia red magic 3 smartfon dla graczy class="wp-image-929714"

Pod względem specyfikacji naprawdę nie ma co narzekać. Wyświetlacz w nowym telefonie ma przekątną długości 6,5 cala przy rozdzielczości Full HD+ i wspiera odświeżanie w 90 Hz. Sercem nowego modelu jest procesor Qualcomm Snapdragon 855.

To nie koniec dobrych wiadomości.

Nowoczesny procesor w bazowej wersji wspiera 6 GB pamięci operacyjnej oraz 128 GB przestrzeni na system i dane. Pozostałe warianty to 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej oraz aż 12 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej.

Gry mobilne pożerają prąd, dlatego w telefonie znalazło się ogromne ogniwo o pojemności aż 5000 mAh. W poprzednim modelu było to tylko 3800 mAh. Nubia Red Magic 3 wspiera w dodatku ładowanie przewodowe o mocy 30 W.

nubia red magic 3 smartfon dla graczy class="wp-image-929708"

W obudowie Nubia Red Magic 3 znalazło się też miejsce na dwa aparaty. Przedni do zdjęć selfie wykonuje fotografie o wielkości 16 Mpix. Główny z kolei chwyta kadry o rozmiarze do 48 Mpix.

Solidne podzespoły to nie jedyne, co Nubia Red Magic 3 ma do zaoferowania.

REKLAMA

Już w poprzednim modelu znalazły się udogodnienia z myślą o graczach, w tym dotykowy panel symulujący guziki na boku smartfona. To rozwiązanie z Nubia Red Magic Mars powróciło w Nubia Red Magic 3. Do tego dochodzą przełącznik uruchamiający Tryb Gry oraz oświetlenie RGB.

W nowym modelu smartfona dla graczy od ZTE pojawił się też specjalny układ chłodzenia. Oprócz systemu opartego o ciecz producent zamontował w środku smartfona wentylator odprowadzający nadmiar ciepła. W sprzedaży pojawi się też dedykowana stacja dokująca.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA