REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Motoryzacja

W sam raz na wiosnę. Dwa nowe jeździki Kawasaki - lżejsze i o większym zasięgu

KX-PRO6.5D i KX-PRO10.0D stanowią propozycję dla tych, którym do tej pory nie odpowiadała masa poprzednich jeździków Kawasaki. Producent wyposażył je też w użyteczne dodatki, takie jak doświetlające drogę światła przednie.

kawasaki balance scooter nowości
REKLAMA
210 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Kawasaki konsekwentnie rozwija swoją ofertę jeździków, widząc nieustający popyt na tego rodzaju kompaktowe pojazdy. Linia Balance Scooter wzbogaciła się właśnie o dwa nowe modele, w których głównym usprawnieniem jest ulepszona konstrukcja, zapewniająca im mniejszą masę względem jeździków poprzedniej generacji.

Zarówno KX-PRO6.5D, jak i KX-PRO10.0D napędzane są przez dwa silniki elektryczne, które zapewniają jeździkom maksymalny zasięg w granicach 20 km. Ich moc, wedle deklaracji producenta, pozwala na pokonywanie wzniesień o kącie nachylenia do 30 stopni. Oba modele mogą też pochwalić się odpornością na pył i zachlapania.

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5D i KX-PRO10.D – jeździk mały i duży.

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5D class="wp-image-916995"
Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5D

Pierwszy z jeździków jest nieco bardziej kompaktowy. Jego silniki mają łączną moc 500 W. Akumulator o pojemności 4400 mAh mamy ładować od zera do pełna w niecałe trzy godziny. Pojazd porusza się na 6,5-calowych kołach, a jego prędkość maksymalna to 20 km/godz. Pojazd ma masę 9,2 kg i jest w stanie przewieść pasażera o maksymalnej masie 100 kg.

Moc silników drugiego wynosi 700 W i jest on wyposażony w 10-calowe, pompowane koła. KX-PRO10.D ma masę 9,5 kg i przewiezie nieco masywniejszego pasażera: do 130 kg według specyfikacji producenta. Reszta cech pojazdu pozostaje w zasadzie identyczna względem mniejszego modelu.

Ceny są również całkiem przystępne.

REKLAMA
Kawasaki Balance Scooter KX-PRO10D class="wp-image-916998"
Kawasaki Balance Scooter KX-PRO10D

Oczywiście wszystko zależy od naszej definicji przystępnej ceny. Pamiętajmy jednak, że Kawasaki to znana japońska marka, a i tak udało się zachować cenę KX-PRO6.5D na poziomie tysiąca złotych. Do większego z jeździków będziemy musieli dopłacić 300 zł. Oba pojazdy są już dostępne w sprzedaży.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA