REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Szybka promocja: Asus sprzedaje 30 sztuk ZenFone'a 5 za 849 zł

Jeżeli szukaliście świetnego smartfona kosztującego mniej niż 900 zł, powinniście już wyciągać karty kredytowe. Asus przygotował świetną promocję, w ramach której po użyciu kodu ASUSZF5 za Asusa ZenFone 5 należy zapłacić tylko 849 zł. Jest jednak pewien haczyk: Asus przygotował tylko 30 sztuk przecenionych smartfonów.

05.04.2019
12:36
Szybka promocja: Asus sprzedaje 30 sztuk ZenFone’a 5 za 849 zł
REKLAMA
REKLAMA

Asus ZenFone 5 to model ze średniej półki wydany w 2018 r., który cechował się jak na swoją półkę cenową świetną jakością wykonania, bardzo dobrym wyświetlaczem, donośnymi głośnikami stereo, naprawdę dobrym aparatem oraz dobrze zoptymalizowanym oprogramowaniem. To ostatnie pozytywnie wpływało nie tylko na codzienną wydajność smartfona, ale też znacznie wydłużało jego czas pracy bez ładowania.

 class="wp-image-917673"

Nie zabrakło też wszystkich niezbędnych standardów łączności, w tym NFC do płatności zbliżeniowych. Miłym dodatkiem okazała się możliwość dostosowania ekranu do własnych preferencji oraz wybrania ustawień audio dopasowanych do konkretnych, popularnych modeli słuchawek. Te wszystkie dodatki sprawiały, że korzystanie z Asusa ZenFone 5 było prawdziwą przyjemnością.

Dlaczego Asus ZenFone 5 nie zdobył popularności?

Stało się tak, ponieważ duża część użytkowników niesłusznie traktuje smartfony wyłącznie jak zbiór podzespołów. Biorą tabelkę i porównują, który model ma lepszy procesor, więcej pamięci, większy akumulator i lepszą cenę.

Asus ZenFone 5 w takich porównaniach wypadał wprost tragicznie. Kosztował 1699 zł, a miał podzespoły przypominające smartfon tańsze o kilkaset złotych, a konkretnie procesor Snapdragon 636 i 4 GB RAM. Większość osób po spojrzeniu w tabelkę zapominała o nim, bo tabelka nie jest w stanie pokazać dobrego ekranu, świetnych głośników stereo oraz długiego czasu pracy bez ładowania pomimo zastosowania akumulatora o małej pojemności

Teraz jednak Asus ZenFone 5 kosztuje zaledwie 849 zł.

REKLAMA

I w tej cenie naprawdę trudno o lepszy smartfon. Część z Was poleci tu pewnie Xiaomi Redmi Note 7, ale w mojej opinii jest on lepszy tylko na papierze, zaś w codziennym użytku model Asusa bije go na głowę. Dlatego warto się pospieszyć i kupić go już teraz w internetowym sklepie Asusa. Tym bardziej, że promocja obejmuje tylko 30 sztuk. By uzyskać promocyjną cenę, trzeba wpisać kod ASUSZF5.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA