REKLAMA

Taka okazja często się nie zdarza. Opaska fitnessowa Xiaomi Mi Band 3 za mniej niż 40 zł

Jeśli szukacie opaski do rejestrowania aktywności sportowej, to mamy dobrą wiadomość. Xiaomi Mi Band 3 można będzie kupić lada moment za niecałe 40 zł.

19.03.2019 10.00
xiaomi mi band 3 cena opaska promocja
REKLAMA
REKLAMA

Xiaomi stało się czarnym koniec w wyścigu o segment technologii ubieralnej. Opaski z serii Mi Band przebojem wdarły się na rynek za sprawą świetnego stosunku ceny do jakości. Ich rynkowa cena to 49,59 dol. co przekłada się na około 187 zł. Nawet za te pieniądze to świetny sprzęt.

Obecnie jednak przez tydzień można kupić ten model opaski za 40 proc. taniej, czyli 29,99 dol. W przeliczeniu na naszą walutę cena wynosi więc około 113 zł. Natomiast za wysyłkę trzeba zapłacić 0,62 dol. czyli niecałe 2,5 zł. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. To jednak nie koniec.

Opaskę fitnessową Xiaomi Mi Band 3 będzie można kupić niedługo za niecałe 40 zł.

Tzw. promocja godzinowa na Xiaomi Mi Band 3 w sklepie Gearbest rozpocznie się w czwartek 21 marca o godzinie 11:00. Opaska, która normalnie kosztuje 29,99 dol. zostanie przeceniona wtedy na 9,99 dol.

Po przeliczeniu dolarów na złotówki okazuje się, że za opaskę z wyświetlaczem, która łączy się ze smartfonem, trzeba zapłacić niecałe 40 zł. To okazja, która często się nie zdarza.

Trzeba jednak się spieszyć. Promocja co prawda potrwa godzinę, ale sklep przygotował ograniczoną liczbę sztuk w promocyjnej cenie. Co do zasady kto pierwszy, ten lepszy.

Co potrafi Xiaomi Mi Band 3?

REKLAMA

Opaska marki Xiaomi to coś więcej niż noszony na nadgarstku licznik kroków. Za jej pomocą można obsługiwać smartfona, z którym łączy się wykorzystując moduł Bluetooth 4.2. Ma wbudowany 0,78-calowy ekran dotykowy typu OLED o rozdzielczości 128 na 80 pikseli, na którym wyświetlane są powiadomienia i obudowę odporną na działanie wody (5 ATM).

Xiaomi Mi Band 3 potrafi monitorować pracę serca, wykonane kroki, spalone kroki oraz jakość snu. Z poziomu opaski można nie tylko sprawdzić godzinę, ale również odbierać powiadomienia, wiadomości i połączenia. Urządzenie może przy okazji pełnić funkcję budzika. Jego czas czuwania według producenta dzięki akumulatorowi o pojemności 110 mAh to nawet 20 dni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA