REKLAMA

Masz PlayStation 3 lub Xboksa 360 i myślisz nad przesiadką na nową konsolę? Teraz jest świetny moment

Microsoft uruchomił bardzo ciekawą promocję na Xbox One X. Zaoszczędzisz przy zakupie nowej konsoli 600 złotych, a przecież to niemało. Jak zawsze jednak, jest pewien haczyk.

14.03.2019 15.25
Xbox One nowości grudzień
REKLAMA
REKLAMA

Jestem przekonany, że wielu z was nadal dopiero stoi przed zakupem nowej konsoli do gier. I trudno się dziwić – nie każdego stać na błyskawiczny zakup nowego urządzenia, na dodatek na PlayStation 3 i Xbox 360 wyszło tyle doskonałych gier, że trudno się z nimi nudzić.

Konsole nowej generacji są jednak produktami całkiem dojrzałymi. Te od Sony i Microsoftu współpracują z nowoczesnymi telewizorami, oferując rozrywkę w standardzie UHD (lub do niego zbliżonym). A przede wszystkim na każdą z nich wyszło więcej wspaniałych gier, niż ktokolwiek mający życie osobiste czy zawodowe ma czas ograć.

Xbox One X – technicznie najlepsza konsola na rynku – doczekała się dobrej promocji. Zaoszczędzisz 600 złotych.

Xbox One X to najlepiej wyposażona wersja konsoli Xbox One. Jej wydajne podzespoły pozwalają na uruchamianie gier o najwyższej szczegółowości obrazu wśród wszystkich konsol do gier, a wręcz śmiało może rywalizować z całkiem niezłymi gamingowymi pecetami. Dodatkowo, jest w stanie uruchomić większość gier z konsoli Xbox 360 oraz wybranych z konsoli Xbox pierwszej generacji. Przesiadka na nowy sprzęt nie oznacza więc konieczności pożegnania się z ulubionymi pozycjami, do których lubimy wracać.

 class="wp-image-620383"

Microsoft wraz ze swoimi partnerami handlowymi uruchomił promocję, na mocy której otrzymamy 350 zł rabatu na zakup Xbox One X (dowolną wersję z dowolnym zestawem gier) a także możliwość dokupienia drugiego gamepada o wartości 250 zł (w większości zestawów jest tylko jeden) za symboliczną złotówkę. Jest tylko jeden warunek: musisz oddać swojego starego PlayStation 3 lub Xboxa 360. Sprawdziłem na Ceneo, wartość X360 nowego w sklepie to 370 zł, zaś PS3 to 440 zł.

Mówimy przy tym o wartości sprzętów nowych – a nie naszej używanej konsoli, którą być może zechcielibyśmy sprzedać. Jakkolwiek więc nie spojrzymy na tę promocję, opłaca się, zarabiamy na niej. I nie musimy bawić się w sprzedaż, łowienie klienta i wysyłkę.

Co trzeba zrobić, by otrzymać rabat na Xbox One X?

Najłatwiej będzie odwiedzić witrynę sklepu partnerskiego Microsoftu. Każdy z tych sklepów ma opisaną procedurę wymiany. Dla ułatwienia, byście nie musieli szukać:

REKLAMA

To z kim się widzę w sieci Xbox Live?

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA