Gry  / News

Masz PlayStation 3 lub Xboksa 360 i myślisz nad przesiadką na nową konsolę? Teraz jest świetny moment

130 interakcji
dołącz do dyskusji

Microsoft uruchomił bardzo ciekawą promocję na Xbox One X. Zaoszczędzisz przy zakupie nowej konsoli 600 złotych, a przecież to niemało. Jak zawsze jednak, jest pewien haczyk.

Jestem przekonany, że wielu z was nadal dopiero stoi przed zakupem nowej konsoli do gier. I trudno się dziwić – nie każdego stać na błyskawiczny zakup nowego urządzenia, na dodatek na PlayStation 3 i Xbox 360 wyszło tyle doskonałych gier, że trudno się z nimi nudzić.

Konsole nowej generacji są jednak produktami całkiem dojrzałymi. Te od Sony i Microsoftu współpracują z nowoczesnymi telewizorami, oferując rozrywkę w standardzie UHD (lub do niego zbliżonym). A przede wszystkim na każdą z nich wyszło więcej wspaniałych gier, niż ktokolwiek mający życie osobiste czy zawodowe ma czas ograć.

Xbox One X – technicznie najlepsza konsola na rynku – doczekała się dobrej promocji. Zaoszczędzisz 600 złotych.

Xbox One X to najlepiej wyposażona wersja konsoli Xbox One. Jej wydajne podzespoły pozwalają na uruchamianie gier o najwyższej szczegółowości obrazu wśród wszystkich konsol do gier, a wręcz śmiało może rywalizować z całkiem niezłymi gamingowymi pecetami. Dodatkowo, jest w stanie uruchomić większość gier z konsoli Xbox 360 oraz wybranych z konsoli Xbox pierwszej generacji. Przesiadka na nowy sprzęt nie oznacza więc konieczności pożegnania się z ulubionymi pozycjami, do których lubimy wracać.

Microsoft wraz ze swoimi partnerami handlowymi uruchomił promocję, na mocy której otrzymamy 350 zł rabatu na zakup Xbox One X (dowolną wersję z dowolnym zestawem gier) a także możliwość dokupienia drugiego gamepada o wartości 250 zł (w większości zestawów jest tylko jeden) za symboliczną złotówkę. Jest tylko jeden warunek: musisz oddać swojego starego PlayStation 3 lub Xboxa 360. Sprawdziłem na Ceneo, wartość X360 nowego w sklepie to 370 zł, zaś PS3 to 440 zł.

Mówimy przy tym o wartości sprzętów nowych – a nie naszej używanej konsoli, którą być może zechcielibyśmy sprzedać. Jakkolwiek więc nie spojrzymy na tę promocję, opłaca się, zarabiamy na niej. I nie musimy bawić się w sprzedaż, łowienie klienta i wysyłkę.

Co trzeba zrobić, by otrzymać rabat na Xbox One X?

Najłatwiej będzie odwiedzić witrynę sklepu partnerskiego Microsoftu. Każdy z tych sklepów ma opisaną procedurę wymiany. Dla ułatwienia, byście nie musieli szukać:

To z kim się widzę w sieci Xbox Live?

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst