REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon na PS4 jeszcze nigdy nie był tak tani. Cyfrowy hit cRPG kupicie za 38 zł

Wiedźmin 3: Dziki Gon został przeceniony w cyfrowym sklepie PS Store dla PlayStation 4. Polski hit cRPG kupicie teraz za 38 zł. Przy takiej stawce narzekanie na wysokie ceny konsolowych gier nie mają już żadnego pokrycia w rzeczywistości.

07.03.2019
8:44
Wiedźmin 3: Dziki Gon na PS4 jeszcze nigdy nie był tak tani
REKLAMA
REKLAMA

Wiedźmin 3: Dziki Gon osiągnął najniższą dotychczasową cenę na platformie cyfrowej dystrybucji PS Store. W cyfrowym sklepie dla PlayStation 4 dzieło CDP RED kosztuje śmieszne 38 zł. Epicka przygoda na kilkadziesiąt godzin w cenie dużej pizzy to oferta, z której po prostu nie wypada nie skorzystać. Jeżeli posiadasz PS4, ale ostatnie trzy lata spędziłeś zamrożony w komorze kriogenicznej, grzechem jest nie sprawić sobie takiego prezentu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji GOTY jest droższy o 20 złotych.

 class="wp-image-900183"

Dorzucając Bolesława I Chrobrego otrzymujemy podstawową wersję gry, a także dwa kapitalne, gigantyczne rozszerzenia. Serca z Kamienia to w mojej opinii najlepsza historia w uniwersum interaktywnego Wiedźmina, z niesamowitymi postaciami oraz arcytrudnymi wyborami do podjęcia. Z kolei Krew i Wino zachwyca zupełnie nową krainą z gigantyczną aglomeracją, którą aż chce się zwiedzać. Oba dodatki to zabawa na dodatkowe dziesiątki godzin.

Nowa promocja to także świetna okazja do tego, aby zobaczyć, jak Wiedźmin zmienił się od czasów konsolowej premiery. Gra uruchomiona na PS4 Pro została wzbogacona o tryb HDR, a także renderowanie szachownicowe. Dzięki tej technologii obraz 1080p zostaje podbity do umownej wartości 2K, a następnie inteligentnie rozciągnięty do nienatywnego 4K. W ten sposób gra na coraz powszechniejszych telewizorach UHD wygląda znacznie ostrzej i bardziej szczegółowo.

W PS Store pojawił się ciekawy zbiór gier poniżej 64 zł.

 class="wp-image-900186"
REKLAMA

Wiedźmin 3: Dziki Gon to nie jedyny świetny tytuł, który został objęty nową ofertą promocyjną. Od siebie polecam niesamowicie rozbudowane cRPG Divinity Original Sin - Enhanced Edition za 33 zł, w które możecie zagrać samemu lub razem ze znajomym. Kapitalny, wiecznie żywy DOOM kosztuje aktualnie 39 zł. Ostrzegam tylko - weterani tej strzelaniny nie będą mieli dla was żadnej litości na wieloosobowych arenach.

Bardzo ciekawym, pouczającym doświadczeniem jest Hellblade: Senua’s Sacrifice, które kosztuje teraz 59 zł. Świetna turowa strategia XCOM 2 to wydatek na poziomie 49 zł. Polskie Agony podobno rozczarowuje, ale w cenie 59 zł warto samemu wyrobić sobie zdanie na ten temat. Nie mogę również nie nadmienić o ukochanym, taktycznym Darkest Dungeonie, który kosztuje aktualnie 27 zł. Do tego raz kupionego Darkest Dungeona odpalicie zarówno na PS4, jak również zakurzonej PS Vicie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA