REKLAMA

Super cena: Wiedźmin 3 za 39 zł. Takiej promocji jeszcze nie było

Wiedźmin 3 dostępny jest w Microsoft Store w nowej, niższej cenie. Promocja jest ograniczona czasowo, ale jeżeli jeszcze nie grałeś w jedno z najlepszych RPG ostatnich lat, to dziś kupisz je za raptem 39 zł.

22.03.2019 10.49
Super cena: Wiedźmin 3 za 39 zł. Takiej promocji jeszcze nie było
REKLAMA
REKLAMA

Posiadacze konsol Xbox One, mamy dla was bardzo dobrą wiadomość. Przez ograniczony czas będziecie mogli kupić grę Wiedźmin 3: Dziki Gon za raptem 39 zł. Jakby tego było mało, edycja „Gry Roku”, zawierająca nie tylko samą grę, ale również wszystkie fabularne dodatki, jakie wyszły od jej premiery, kosztuje teraz 60 zł.

Niestety nie wiemy, ile potrwa promocja, prawdopodobnie zakończy się wraz z końcem weekendu. Gra nie jest objęta programem Xbox Play Anywhere, więc kupno jej na Microsoft Store nie upoważnia do uruchamiania jej na PC. Gra za to została przygotowana również pod obsługę Xbox One X, oferując na tej konsoli bogatszą oprawę graficzną.

wiedźmin 3 promocja

Promocja na grę Wiedźmin 3 to świetna okazja dla tych, którzy z jakiegoś względu wzbraniali się do tej pory przed kupnem.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to nie tylko sukces w kategorii polskiej branży gier. Produkcja CD Projekt RED została uznana za zachodnie branżowe media za jednego z najlepszych reprezentantów swojego gatunku w ostatnich latach, a niektórzy wręcz uznali ją za jedną z najlepszych gier RPG w historii.

REKLAMA

Pod tą opinią zdecydowanie mogę się podpisać. A jestem osobą, która nie jest przesadnym fanem gatunku fantasy – zawsze wolałem statki kosmiczne, lasery i miecze świetlne od łuków, smoków i magii. Mimo to Wiedźmin 3 wciągnął mnie na kilkadziesiąt niezwykle satysfakcjonujących godzin. Za sprawą niepowtarzalnego klimatu, świetnego scenariusza, bardzo dobrej mechaniki czy bardzo wysokiego technicznego poziomu gry.

Jeżeli z jakiegoś względu ominęliście tę grę, to gorąco was zachęcam do skorzystania z tej promocji. 39 zł to dość niewiele jak na grę konsolową, a jestem absolutnie przekonany, że bardzo szybko wciągnięcie się w tę niezwykła adaptację prozy Sapkowskiego.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA