REKLAMA

Tidal w Play za darmo w nowym wydaniu. Do 6 miesięcy bez dodatkowych opłat

Play nie rezygnuje z oferowania streamingu muzyki swoim abonentom. Sieć zmienia jednak zasady, na jakich przyznawany będzie darmowy dostęp do usługi Tidal.

18.03.2019 12.05
tidal w play za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy telefonii komórkowej dwoją się i troją, by przyciągnąć do siebie abonentów. Ceny za dostęp do usług telekomunikacyjnych we wszystkich sieciach spadły już do takiego poziomu, że dalsza walka musiała przenieść się na inne fronty. Jednym z nich są usługi dodatkowe.

Jednym z dodatków, którymi telekomy kuszą klientów, są usługi multimedialne.

Dostawcy usług stawiają teraz na darmowy lub opłacany razem z abonamentem streaming muzyki, a także na wygodny dostęp do usług VOD - czasem nawet z nielimitowanym transferem. W przypadku sieci Play długi czas w segmencie wideo partnerem był Showmax, ale później stał się nim Netflix.

W kwestii streamingu muzyki Play od lat oferuje swoim klientom dostęp do usługi Tidal. Organizowane co rusz promocje pozwalały na aktywowanie konta na różnych zasadach - zarówno za darmo, jak i w promocyjnej cenie przy opłacaniu abonamentu za usługę razem z rachunkiem u operatora.

Tidal w Play za darmo - nowe warunki

Play postanowił zmienić zasady, na jakich jego abonentom będzie przyznawany dostęp do usługi Tidal. Kiedyś można było korzystać z nieh przez cały czas trwania umowy. Od teraz nadal będzie można z usługi korzystać bez żadnych opłat, ale przez krótszy czas. Długość okresu promocyjnego zależy od wybranej taryfy.

Tidal za darmo w Play na pół roku będzie dostępny dla klientów, który podpiszą umowę na abonamenty Solo L, Grupa L, SIM Biznes Box Ultra, Play Internet L, Play Internet XL, RBM Siema. Nieco krócej, bo na 3 miesiące, usługa zostanie udostępniona osobom, które zdecydują się na abonamenty Solo M i Grupa M.

Po zakończeniu okresu promocyjnego Tidal w Play będzie kosztował 19,99 zł.

REKLAMA

Opłata będzie pobierana automatycznie, jeśli klient w okresie promocyjnym z usługi skorzystał przynajmniej raz. Da się oczywiście z tego zrezygnować - wystarczy kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Zapewne będzie też taka opcja dostępna z poziomu aplikacji lub serwisu Play24.

Operator przy tym przypomina, że z usługi Tidal bez opłat mogą skorzystać również użytkownicy ofert typu prepaid i mix. Niestety w ramach taryfy Play na kartę usługa dostępna jest bezpłatnie tylko przez tydzień. Potem trzeba za nią płacić 5 zł tygodniowo.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA