REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

T-Mobile odświeża na wiosnę Internet domowy. Dorzuca tablety i laptopy do modemów

Wiosenna promocja T-Mobile na Internet domowy wprowadza nowe cenniki urządzeń. Abonament sprzedawany będzie nie tylko z routerami, ale również z innymi sprzętami. Sprawdzamy, jakie laptopy i tablety trafiły właśnie do oferty.

19.03.2019
17:20
t-mobile internet domowy modemy routery zestawy komputery laptopy ceny cennik
REKLAMA
REKLAMA

Internet domowy to oferta na nielimitowany transfer w ramach internetu mobilnego. Abonenci decydujący się na umowę z T-Mobile mogą łączyć się z siecią LTE, nie martwiąc się tym, ile danych pobierają i wysyłają. Ograniczenia dotyczą tylko przepustowości, w zależności od wybranej opcji do 20 Mbps lub 60 Mbps. Z początku T-Mobile oferował wraz z abonamentem do wyboru tylko dwa routery z modemem marki Huawei.

Internet domowy w T-Mobile - lista dostępnych urządzeń

Huawei B525 to typowy router domowy do postawienia na szafce. Drugi i droższy model o nazwie Huawei B529 można wykorzystać również poza domem. Wyposażony został bowiem we wbudowany akumulator, który przydaje się również w mieszkaniu np. podczas awarii w dostawie prądu. Na tym jednak nie koniec, bo lista sprzętów, które można wykupić razem z abonamentem Internet domowy, od debiutu tej oferty się zwiększyła.

Oprócz wspomnianych dwóch modemów T-Mobile oferuje również liczne inne sprzęty elektroniczne w zestawach. Wraz z abonamentem na Internet domowy i modemem można wykupić tablety oraz komputery, w tym np. Lenovo Tab 4 10 za 99 zł na start przy abonamencie za 79 zł miesięcznie (20 Mbps z routerem Huawei B525 w zestawie). Pełna lista sprzętów zawarta jest w tabeli:

t-mobile internet domowy oferta ceny cennik promocja modemy class="wp-image-906936"

Wiosenna promocja T-Mobile to nie tylko Internet domowy.

Operator przygotował tzw. „wiosenne okazje”. Jedną z nich jest zestaw dwóch telefonów marki Huawei. Smartfony o nazwach Huawei P20 lite i Huawei Y6 2018 można nabyć teraz o 270 zł taniej niż zwykle - cena dwóch telefonów to dokładnie 99 zł na start.

REKLAMA

Aby uzyskać taką cenę, trzeba wykupić abonament T-Mobile - Bez limitu za 110 zł miesięcznie w jego ramach klienci mogą liczyć na nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 20 GB internetu mobilnego. Promocja ograniczona jest czasowo do 24 marca.

Inna promocja pozwala kupić tablet Huawei MediaPad T3 10 o 200 zł taniej niż zwykle. Dostępny jest w abonamencie za 39,99 zł miesięcznie, w którym klient otrzymuje paczkę danych o wielkości 30 GB. Z tej oferty można skorzystać do 31 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA