REKLAMA

Nowe darmowe gry z PS Plus to Conan Exiles i The Surge. Sony stawia na dobry trening przed Sekiro

Wiemy już, jakie gry do pobrania bez dodatkowych opłat dostaniemy w ramach kwietniowego abonamentu PS Plus. To sieciowy Conan Exiles oraz wymagający, silnie inspirowany serią Dark Souls tytuł The Surge. Zapowiada się kolejny solidny miesiąc.

28.03.2019 15.32
Nowe darmowe gry z PS Plus to Conan Exiles i The Surge
REKLAMA
REKLAMA

Zdaje się, że ograniczenie liczby gier w abonamencie PS Plus wyłącznie do tytułów dla PS4 to dobry ruch. Dzięki temu za każdym razem dostajemy dwie solidne produkcje zamiast - jak bywało to wcześniej - dwóch indyków o różnym stopniu przypieczenia oraz doprawienia. Miesiąc temu mieliśmy okazję zgarnąć rewelacyjną grę logiczną The Witness oraz uwielbiane Modern Warfare w edycji Remastered. Tym razem do pamięci konsoli pobierzemy Conan Exiles oraz The Surge.

Conan Exiles stał się sławny za sprawą kontrowersyjnego, „rozbieranego” kreatora postaci.

 class="wp-image-542126"

Tworząc awatara do sieciowego Conan Exiles gracz ma wpływ na wiele… niecodziennych cech rozpoznawczych. Może na ten przykład regulować wielkość męskiego przyrodzenia, które zmienia się w czasie rzeczywistym w zależności od ustawienia suwaka. Na tym tle takie opcje jak edytowanie rozmiaru kobiecych piersi czy krągłości pupy wydaje się czymś kompletnie standardowym i w pełni normalnym.

Oczywiście awatar w Conan Exiles nie musi (właściwie, to nie powinien) cały czas biegać z przyrodzeniem na wierzchu. Produkcja zmusza gracza do przetrwania w niekorzystnych warunkach, rzucając go w śmiercionośne objęcia potworów, bandytów oraz innych graczy. Conan Exiles jest bowiem zarówno tytułem PvE, jak również PvP. Jeśli jednak chcesz się skoncentrować wyłącznie na walce ze sterowanymi komputerowo przeciwnikami, jest również taka możliwość.

The Surge to ciekawa próba przeniesienia Dark Souls do futurystycznego świata sci-fi.

 class="wp-image-565749"

Zamiast zbroi mamy pancerze wspomagane. Magia ustąpiła miejsca technologii. Tylko śmierć jest taka sama: krwawa, częsta oraz zmuszająca do refleksji i poprawy. The Surge w zaskakująco udany sposób przenosi fundamentalne zasady Soulsów do świata przyszłości, w którym rządzą potężne korporacje. Już sama otoczka stanowi ciekawą odskocznię od stylizowanych na średniowiecze dzieł From Software.

The Surge to naprawdę solidna gra. Na pewno lepsza niż Lords of the Fallen, które przecież również nie było złe. Spędziłem z nią znacznie więcej czasu niż się spodziewałem. Bawiłem się na tyle dobrze, że kupiłem nawet rozbudowane DLC. Niestety, nigdy nie udało mi się go ukończyć. Może dodanie gry do PS Plusa sprawi, że teraz będzie inaczej. Wszakże nie muszę już szukać płyty z podstawową wersją gry.

REKLAMA

The Surge i Conan Exiles pobierzecie na PS4 już 2 kwietnia 2019 r.

Jednocześnie warto zaznaczyć, że dwie poprzednie gry abonamentowe - Call of Duty: Modern Warfare Remastered oraz The Witness - znikną z Plusa dokładnie 1 kwietnia. Nie, to nie Prima aprilis. Dlatego jeśli opłacasz subskrypcję, a wciąż nie dodałeś zaległych tytułów do swojej cyfrowej kolekcji, koniecznie napraw swój błąd w ciągu kilku następnych dni. Obie pozycje są po prostu zbyt dobre, aby pozwolić im przejść obok nosa.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA