Gry  / News

Jeśli chcesz kupić PS Plus na rok, zrób to teraz. W polskich sieciach właśnie ruszyła dobra promocja

Picture of the author

„Kupię na rok i mam z głowy” - wśród moich znajomych na PS4 coraz popularniejsze jest kupowanie abonamentu PS Plus na 12 miesięcy z góry. Jeśli preferujecie taką formę odnawiania subskrypcji, koniecznie zajrzyjcie do Empiku oraz Mediaexpert.

Posiadacze PS4 uwielbiający gry multiplayer potrzebują abonamentu PS Plus do zabawy po sieci. Teraz subskrypcję na 12 miesięcy można kupić taniej, ucinając 25 proc. z podstawowej ceny. Zamiast standardowych 240 zł zapłacimy 180 zł, sześć dyszek zachowując w kieszeni. W ten sposób konto PS Plus mogą doładować zarówno osoby już posiadające abonament, jak również gracze chcący odnowić swoją subskrypcję. Wystarczy odwiedzić Empik albo Mediaexpert.

Jeśli musisz przedłużyć PS Plusa, teraz jest do tego naprawdę dobra okazja.

Zazwyczaj rabaty na abonament Sony są marginalne. Usługa jest wymagana do rozgrywki wieloosobowej, dlatego promocje nie są tak częste ani tak znaczne. Wszakże gracz i tak musi kupić abonament. Tym bardziej warto rozważyć zakup z rabatem na poziomie 25 proc. Tego typu promocja została potwierdzona przez sklepy Empik oraz Mediaexpert. Bardzo prawdopodobne, że lada moment przyłączą się do niej kolejne sieci RTV AGD oraz salony prasowe.

Warto dodać, że użytkownik konsoli PlayStation może nabyć więcej niż jeden kod-zdrapkę. Jeżeli posiadacie wolne środki i regularnie gracie po sieci, możecie rozważyć kilkukrotny zakup Plusa, tym samym rozwiązując problem abonamentu na wiele lat. Sam rozważam kupno subskrypcji z góry na trzy lata. Z jednej strony to spory wydatek, ale z drugiej prawie 200 zł zostaje wtedy w portfelu. Znaczna oszczędność.

Promocja na abonament PS Plus tańszy o 25 proc. potrwa od 15 do 26 marca 2019 r.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst