Operatorzy  / News

Plus łączy Polskę z Ukrainą. Po raz pierwszy reklamy polskiego operatora pojawią się również na Ukrainie

Plus łączy Polskę z Ukrainą. Po raz pierwszy przekaz reklamowy polskiej sieci mobilnej pojawi się nie tylko w Polsce, ale również na Ukrainie.

W ciągu ostatnich dwóch lat Plus kierował swoją ofertę do klientów z Ukrainy, którzy mieszkają w Polsce. Jednak do teraz działania reklamowe nie były realizowane poza Polską.

Plus łączy Polskę z Ukrainą.

18 marca ruszyła kampania reklamowa „Plus łączy Polskę z Ukrainą”. Celem działań marketingowych firmy jest dotarcie nie tylko do Ukraińców mieszkających w Polsce, lecz również do tych, którzy dopiero zamierzają do niej przyjechać.

Ukraińcy, którzy przeprowadzają się do innego kraju, szukają najwygodniejszych sposobów na podtrzymywanie kontaktu z rodziną i przyjaciółmi na Ukrainie. Justyna Kulka, dyrektor strategii marketingowej sieci Plus, podkreśla, że ​​oferta firmy daje Ukraińcom możliwość nieograniczonego kontaktu z bliskimi.

Jamala została twarzą kampanii reklamowej Plus.

Twarzą nowej kampanii reklamowej została ukraińska piosenkarka Jamala, zwyciężczyni Eurowizji w 2016 r., a także jurorka popularnych programów muzycznych. Przedstawiciele Plusa podkreślają, że artystka jest bardzo lubiana i znana na Ukrainie, ma miliony fanów, zajmuje czołowe miejsca na listach największych muzycznych przebojów, a również cieszy się ciepłym i rodzinnym wizerunkiem, co czyni ją idealną ambasadorką oferty Plusa, promującą kontakt między rodzinami i przyjaciółmi w Polsce i na Ukrainie.

Kampania obejmuje reklamę w telewizji na Ukrainie, działania outdoorowo-ambientowe, w Internecie oraz sieciach społecznościowych w Polsce i na Ukrainie. Kampanię reklamową przygotowała agencja Scholz & Friends. Reżyserem spotów reklamowych został Jan Foryś, za realizację pomysłu odpowiadała TFP Sp. z o.o.

Oferta Plusa dla połączeń z Ukrainą

Plus na kartę za 25 zł/mies. oferuje połączenia, SMS-y i MMS-y w Polsce bez ograniczeń, pakiet internetowy na 10 GB, bezpłatny transfer danych w Viber (najpopularniejszy komunikator na Ukrainie), 0,19 zł/min za połączenia z Ukrainą do sieci Kyivstar, Vodafone, Lifecell.

Jak skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z oferty, należy kupić starter Plus na kartę i wysłać wiadomość „19” pod numer 80161 w celu aktywacji stawki 0,19 zł/min dla połączeń z Ukrainą. Więcej informacji można znaleźć na ukraińskiej wersji strony operatora lub dzwoniąc pod numer 601 102 614 (dostępny codziennie od 8:00 do 16:00).

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst