REKLAMA

Grupowe abonamenty Play dla rodzin z bonusem - 200 GB internetu mobilnego na 9 miesięcy za darmo

Play ruszył z nową promocją skierowaną do rodzin. Klienci decydujący się na kilka kart SIM na jednej umowie otrzymają bez opłat internet mobilny. Operator przekonuje, że to „grube promo”.

14.03.2019 10.44
play dla rodzin promocja bonusy internet mobilny grube promo
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy dwoją się i troją, by namówić klientów do zdecydowania się na kilka abonamentów w ramach jednej umowy w zamian za zniżki. Jedną z sieci, która rabatami zachęca do zdecydowania się na większą liczbę kart SIM, jest Play.

Fioletowy telekom już dawno temu wprowadził do oferty tzw. taryfy grupowe przeznaczone dla np. rodzin. Teraz przyszła kolej na ich aktualizację. Nowa promocja oznacza kolejne bonusy dla abonentów, którzy wykupią kilka numerów jednocześnie.

Nowa promocja dla rodzin w Play - znamy szczegóły.

Clou nowej promocji jest możliwość uzyskania dostępu do internetu mobilnego bez dodatkowych opłat przez określony czas. Długość okresu promocyjnego, w którym klienci są zwolnieni z opłat za kartę SIM, zależy od tego, na którą z ofert zdecyduje się abonent.

W przypadku taryfy rodzinnej Play w wariancie Voice M z internetu mobilnego w ramach bonusu będzie można korzystać za darmo przez pół roku. U osób, które zdecydują się na ofertę Voice L, bezpłatny internet mobilny będzie przyznawany na okres 9 miesięcy.

play dla rodzin promocja bonusy internet mobilny class="wp-image-904149"

Bonusowy internet mobilny w taryfach grupowych Play to 200 GB transferu miesięcznie.

Pakiet odnawia się co miesiąc. Opłata za dodatkową kartę SIM wynosi 50 zł miesięcznie - płatne od 7. lub 10. miesiąca w zależności od tego, na którą ofertę zdecydował się abonent. Wraz z kartą SIM od operatora można otrzymać dodatkowy sprzęt:

  • routery mobile i stacjonarne - dopłata w wysokości 10 zł miesięcznie;
  • router NetGear 5G READY - dopłata w wysokości 50 zł miesięcznie;
  • router NET BOX - dopłata w wysokości 25 zł miesięcznie.

Trzeba tylko pamiętać, że tak jak karta SIM dostępna jest przez 6 lub 9 miesięcy bez dodatkowych opłat, tak dopłata za sprzęt naliczana jest od początku. Operator tego jednak nie ukrywa i informuje o tym w informacji prasowej.

REKLAMA

Play zdaje sobie przy tym sprawę, że nadal wiele osób może sceptycznie podchodzić do internetu mobilnego. Aby przekonać niezdecydowanych, pozwala testować internet mobilny przez 30 dni.

Aby zrezygnować bez konsekwencji, wystarczy… przestać z niej korzystać i np. wyjąć kartę SIM z modemu. Opłaty będą naliczane tylko wtedy, gdy po upływie okresu testowego karta zostanie aktywowana.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA