REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Polityk z Wielkiej Brytanii chciał się kłócić o Brexit, a stał się żywą reklamą Outlooka na iOS [ZOBACZ MEMY]

Politycy w Wielkiej Brytanii kłócą się o Brexit, a w ogniu tej dyskusji czasem zapominają sprawdzić, co właściwie wysłali. Biedny konserwatysta Cox nieopatrznie stał się żywą reklamą aplikacji pocztowej Outlook.

05.03.2019
14:43
outlook ios memy
REKLAMA
REKLAMA

Chcesz być poważny, chcesz coś załatwić, przekonać do swojego zdania. Szykujesz argumenty. Przedstawiasz je i… bach. Wszyscy czepiają się literówki czy przecinka. Jeden z ostatnich tweetów probrexitowego brytyjskiego polityka zawiera treści co najmniej kontrowersyjne, jednak wszyscy i tak skupili się na ostatnim zdaniu. I, pisząc kolokwialnie, mają z tego niezły polew.

Ostatnie 24 godzin reportaży DT składa się na źle zrozumiane i nieciekawe wiadomości przedstawione jako fakty. Niektóre są prawdziwe, znaczna część nie jest. Te drugie są znacznie istotniejsze. Złożone i drobiazgowe negocjacje muszą być prowadzone na osobności. Pobierz Outlooka na iOS-a – czytamy w tweecie.

Dlaczego Geoffrey Cox tak istotną wypowiedź pointuje poleceniem Outlooka na iOS-a?

Dopóki któreś z brytyjskich mediów o to nie zapyta, prawdopodobnie się tego nie dowiemy. Zgaduję jednak, że to człowiek konserwatywnie podchodzący również i do swojego telefonu. Podejrzewam, że przyzwyczaił się już na BlackBerry do obsługiwania wszystkiego mailem, w tym Twittera. I nie porzucił tego zwyczaju na swoim iPhonie. A także nie usunął domyślnie dodawanej stopki przez Microsoft, którą można zmienić w ustawieniach aplikacji.

Internet zareagował memami.

Większość odpowiedzi pod tweetem polityka to wesołe żarty i popularne animowane gify. Powiększająca się grupa internautów podchwyciła jednak motyw i zaczęła doklejać wyrażenie „Pobierz Outlooka na iOS-a” w równie losowe miejsca.

Na przykład do kultowych napisów z Gwiezdnych wojen:

Czy do filmowych plakatów:

REKLAMA

Podłączam się przy tym do – oczywiście nieświadomej – reklamy. Pobierz Outlooka na iOS-a. Tam go jeszcze nie testowałem, ale to moim zdaniem najlepsza aplikacja do kontaktów i kalendarza na Androidzie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA