REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Social media

Polityk z Wielkiej Brytanii chciał się kłócić o Brexit, a stał się żywą reklamą Outlooka na iOS [ZOBACZ MEMY]

Politycy w Wielkiej Brytanii kłócą się o Brexit, a w ogniu tej dyskusji czasem zapominają sprawdzić, co właściwie wysłali. Biedny konserwatysta Cox nieopatrznie stał się żywą reklamą aplikacji pocztowej Outlook.

outlook ios memy
REKLAMA
325 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Chcesz być poważny, chcesz coś załatwić, przekonać do swojego zdania. Szykujesz argumenty. Przedstawiasz je i… bach. Wszyscy czepiają się literówki czy przecinka. Jeden z ostatnich tweetów probrexitowego brytyjskiego polityka zawiera treści co najmniej kontrowersyjne, jednak wszyscy i tak skupili się na ostatnim zdaniu. I, pisząc kolokwialnie, mają z tego niezły polew.

Ostatnie 24 godzin reportaży DT składa się na źle zrozumiane i nieciekawe wiadomości przedstawione jako fakty. Niektóre są prawdziwe, znaczna część nie jest. Te drugie są znacznie istotniejsze. Złożone i drobiazgowe negocjacje muszą być prowadzone na osobności. Pobierz Outlooka na iOS-a – czytamy w tweecie.

Dlaczego Geoffrey Cox tak istotną wypowiedź pointuje poleceniem Outlooka na iOS-a?

Dopóki któreś z brytyjskich mediów o to nie zapyta, prawdopodobnie się tego nie dowiemy. Zgaduję jednak, że to człowiek konserwatywnie podchodzący również i do swojego telefonu. Podejrzewam, że przyzwyczaił się już na BlackBerry do obsługiwania wszystkiego mailem, w tym Twittera. I nie porzucił tego zwyczaju na swoim iPhonie. A także nie usunął domyślnie dodawanej stopki przez Microsoft, którą można zmienić w ustawieniach aplikacji.

Internet zareagował memami.

Większość odpowiedzi pod tweetem polityka to wesołe żarty i popularne animowane gify. Powiększająca się grupa internautów podchwyciła jednak motyw i zaczęła doklejać wyrażenie „Pobierz Outlooka na iOS-a” w równie losowe miejsca.

Na przykład do kultowych napisów z Gwiezdnych wojen:

Czy do filmowych plakatów:

REKLAMA

Podłączam się przy tym do – oczywiście nieświadomej – reklamy. Pobierz Outlooka na iOS-a. Tam go jeszcze nie testowałem, ale to moim zdaniem najlepsza aplikacja do kontaktów i kalendarza na Androidzie.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA