REKLAMA

Strzeliliśmy gola Austriakom, więc pora odebrać darmowy pakiet internetu w Orange

Wczorajsze eliminacje do mistrzostw Europy w piłce nożnej poszły po naszej myśli. Zakończyliśmy mecz z Austrią z wynikiem 1:0 dla nas. Orange z tej okazji ma dla nas prezent. I szykuje kolejne.

22.03.2019 09.20
orange gigabajty za gole
REKLAMA
REKLAMA

Wczoraj nie tylko oddaliśmy więcej celnych strzałów na bramkę rywali, to na dodatek w 68. minucie meczu strzeliliśmy jedynego gola podczas meczu. Autorem decydującego kopnięcia był Krzysztof Piątek. Trzymamy kciuki za naszych i liczymy na znacznie więcej udanych akcji.

My tu jednak nie o piłce nożnej, a o trwającej promocji w sieci Orange. Ta zdecydowała się przywrócić znaną już z poprzednich ważnych wydarzeń piłkarskich promocję „Gigabajty za gole”, której nazwa w zasadzie pokrótce opisuje jej zasady.

Gigabajty za gole w sieci Orange – można już odebrać pierwszy prezent. Jak to zrobić?

Z promocji mogą skorzystać zarówno stali abonenci sieci, jak i użytkownicy kart przedpłaconych. Wysokość prezentu zależeć będzie od liczby bramek strzelonych przez przedstawicieli naszej reprezentacji. Im więcej goli, tym większy prezent. Dziś zaczynamy więc dość skromnie, ale i tak warto ów prezent odebrać.

REKLAMA

By odebrać prezent należy skorzystać z aplikacji Mój Orange. Musimy w niej udać się do sekcji Moje Okazje, a następnie odczytać kod wysłany z okazji strzelonej przez Piątka bramki. Ten kod należy wysłać SMS-em pod numer 233. Każda bramka to 1 GB gratis do wykorzystania w ciągu trzech dni od aktywacji.

Darmowy gigabajt będzie oczywiście wykorzystywany w pierwszej kolejności z naszej puli danych od operatora. Wyjątkiem są abonenci firmowi, tylko u nich promocyjny pakiet będzie uwzględniany dopiero po wyczerpaniu tego przyznawanego w ramach abonamentu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA