Bankowość  / Artykuł

Klienci Credit Agricole mogą już płacić przy pomocy Apple Pay

Credit Agricole dotrzymał słowa danego klientom. Do końca pierwszego kwartału miał udostępnić im nową metodę płatności - Apple Pay. I ten dzień właśnie nadszedł.

W lutym bieżącego roku bank Credit Agricole zaoferował swoim klientom Google Pay i zapowiedział wdrożenie Apple Pay.

Apple Pay oferowało swoim klientom dziewięć banków: BZ WBK (obecnie Santander Polska), Pekao, mBank, BGŻ BNP Paribas, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Raiffeisen Polbank, Nest Bank i Getin Bank. Potem dołączył PKO Bank Polski. Później z tak realizowanych płatności mogli cieszyć się też klienci ING Banku Śląskiego. Na początku 2019 r. do tej grupy miał dołączyć Bank Millennium i Credit Agricole.

Bank Millennium ostatecznie przesunął wdrożenie Apple Pay. Teraz obowiązującym terminem jest połowa kwietnia.

Bank Credit Agricole wdrożył Apple Pay.

W przypadku Credit Agricole nie ma mowy o przesunięciu terminu. Co więcej, bank już nie każe czekać swoim klientom na usługę. Biuro prasowe Credit Agricole potwierdziło, że udostępniono Apple Pay. Stosowny wpis znalazł się też w social mediach.

Z Apple Pay szybciej i bezpieczniej zapłacisz swoją kartą banku Credit Agricole. Płacąc za pomocą usługi Apple Pay oraz iPhone, Apple Watch, iPada lub MacBook Pro, korzystasz ze wszystkich zalet karty banku Credit Agricole. Płacenie w sklepach, aplikacjach i w Internecie z Apple Pay jest proste, a usługa działa z urządzeniami, których używasz na co dzień - informuje Credit Agricole Bank Polska na swoim koncie na Facebooku.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst