1. SPIDER'S WEB
  2. Foto

Pełna klatka nie musi być droga. Sony rusza z nową ofertą na pełnoklatkowe bezlusterkowce

Czy aparat pełnoklatkowy musi być drogi? Zdecydowanie nie. Właśnie rusza nowa oferta dla wysokich modeli pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony.

Pełna klatka nie musi być droga. Sony rusza z promocją na bezlusterkowce
296 interakcji
dołącz do dyskusji

Aparaty pełnoklatkowe przez całe lata były domeną profesjonalnych fotografów. Wysokie ceny takich konstrukcji sprawiały, że pasjonaci fotografii mogli o nich najczęściej tylko pomarzyć. A było o czym, bo pełna klatka to synonim świetnej jakości obrazu, a pod kątem sprzętowym jest to jednocześnie stacja docelowa dla ogromnej części pasjonatów fotografii.

Matryca w dużym, pełnoklatkowym formacie pozwala zapomnieć o problemach z szumami na wysokich czułościach ISO. Do tego pełnoklatkowe obiektywy potrafią być rewelacyjne nie tylko w oddawaniu ostrości pierwszego planu, ale też nieostrości tła.

Właśnie rusza nowa oferta na pełnoklatkowe bezlusterkowce Sony.

 class="wp-image-700647"

W poniedziałek, 4 lutego 2019 r., rusza nowa oferta na wysokie modele pełnej klatki od Sony. Możemy liczyć na przeceny aparatów linii A7, a także topowego A9. Przykładowe ceny wyglądają następująco:

  • Sony A7S II - taniej o 2,2 tys. zł,
  • Sony A9 - taniej o 1,5 tys. zł,
  • Sony A7R III - taniej o 1 tys. zł.

Jak widać, obniżki są naprawdę duże. Co więcej, to oferta widoczna bezpośrednio w sklepach, bez opcji cashbacku, a więc bez czekania na zwrot gotówki. Ceny produktów oraz ich dostępność mogą się różnić w poszczególnych sklepach.

Jakie aparaty z tej listy są szczególnie warte polecenia? Uwagę zwraca zwłaszcza Sony A7S II.

Sony A7S III - plotki class="wp-image-849479"

Ten model został przeceniony aż o 2,2 tys zł, czyli o 21 proc. Za ten aparat zapłacimy 8,5 tys. zł, co jest najlepszą ceną w historii tego modelu. Jeszcze do niedawna trzeba było za niego zapłacić 13 tys. zł.

Sony A7S II to aparat stworzony głównie z myślą o filmowaniu, a także o fotografowaniu w ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych. Matryca tego aparatu daje świetne rezultaty na wysokich czułościach ISO, a ponadto jest wyposażona w mechanizm pięcioosiowej stabilizacji obrazu. Z kolei rozbudowany tryb filmowy oferuje wewnętrzne nagrywanie w rozdzielczości 4K lub w Full HD przy 120 kl./s, z możliwością stosowania profili obrazu S-Log2 i S-Log3.

Uwagę zwraca też profesjonalny korpus Sony A9.

Sony A9 class="wp-image-567601"

Ten skierowany do profesjonalistów aparat został przeceniony o 1,5 tys. zł. Sony A9 wyróżnia się przede wszystkim piekielnie szybkim autofocusem, trybem seryjnym o szybkości 20 kl./s oraz pięcioosiową stabilizacją matrycy. Jest to propozycja skierowana głównie do fotoreporterów oraz fotografów sportowych.

A jeśli zależy ci na wysokiej rozdzielczości, Sony A7R III będzie świetnym wyborem.

 class="wp-image-700665"

Aparat można kupić taniej o tysiąc złotych. Sony A7R III zapewnia bardzo wysoką rozdzielczość 42 mln pikseli i pięcioosiową stabilizację obrazu. Taką szczegółowość można wykorzystać w fotografii komercyjnej, studyjnej i krajobrazowej.

Do wszystkich modeli biorących udział w akcji, Sony dodaje trzy lata gwarancji na uszkodzenia mechaniczne za symboliczną złotówkę.

Jeżeli zdecydujesz się kupić promocyjny model, możesz dokupić trzyletnią rozszerzoną gwarancję za kwotę 1 zł. Taka gwarancja obejmuje nie tylko standardowe szkody, ale także uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że nawet jeśli zdarzy ci się upuścić aparat, będziesz mógł go naprawić w ramach gwarancji.

To szczególnie istotne w przypadku profesjonalnych sprzętów, które nierzadko pracują w trudnych warunkach i w nieprzewidywalnych sytuacjach. Oferta rozszerzonej gwarancji obowiązuje w pierwszym tygodniu trwania promocji (4.02 - 10.02.2019 r.) lub do wyczerpania zapasów.

Nowa oferta na aparaty Sony ruszą w poniedziałek, 4.02.2019 r, u wybranych dystrybutorów.

Promocyjne ceny można znaleźć u wybranych dystrybutorów. Ich listę znajdziecie poniżej.

*Materiał powstał we współpracy z marką Sony.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu