1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

Pełna klatka nie musi być droga. Sony rusza z nową ofertą na pełnoklatkowe bezlusterkowce

Lokowanie produktu

Czy aparat pełnoklatkowy musi być drogi? Zdecydowanie nie. Właśnie rusza nowa oferta dla wysokich modeli pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony.

02.02.2019
17:50
Pełna klatka nie musi być droga. Sony rusza z promocją na bezlusterkowce

Aparaty pełnoklatkowe przez całe lata były domeną profesjonalnych fotografów. Wysokie ceny takich konstrukcji sprawiały, że pasjonaci fotografii mogli o nich najczęściej tylko pomarzyć. A było o czym, bo pełna klatka to synonim świetnej jakości obrazu, a pod kątem sprzętowym jest to jednocześnie stacja docelowa dla ogromnej części pasjonatów fotografii.

Matryca w dużym, pełnoklatkowym formacie pozwala zapomnieć o problemach z szumami na wysokich czułościach ISO. Do tego pełnoklatkowe obiektywy potrafią być rewelacyjne nie tylko w oddawaniu ostrości pierwszego planu, ale też nieostrości tła.

Właśnie rusza nowa oferta na pełnoklatkowe bezlusterkowce Sony.

 class="wp-image-700647"

W poniedziałek, 4 lutego 2019 r., rusza nowa oferta na wysokie modele pełnej klatki od Sony. Możemy liczyć na przeceny aparatów linii A7, a także topowego A9. Przykładowe ceny wyglądają następująco:

  • Sony A7S II - taniej o 2,2 tys. zł,
  • Sony A9 - taniej o 1,5 tys. zł,
  • Sony A7R III - taniej o 1 tys. zł.

Jak widać, obniżki są naprawdę duże. Co więcej, to oferta widoczna bezpośrednio w sklepach, bez opcji cashbacku, a więc bez czekania na zwrot gotówki. Ceny produktów oraz ich dostępność mogą się różnić w poszczególnych sklepach.

Jakie aparaty z tej listy są szczególnie warte polecenia? Uwagę zwraca zwłaszcza Sony A7S II.

Sony A7S III - plotki class="wp-image-849479"

Ten model został przeceniony aż o 2,2 tys zł, czyli o 21 proc. Za ten aparat zapłacimy 8,5 tys. zł, co jest najlepszą ceną w historii tego modelu. Jeszcze do niedawna trzeba było za niego zapłacić 13 tys. zł.

Sony A7S II to aparat stworzony głównie z myślą o filmowaniu, a także o fotografowaniu w ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych. Matryca tego aparatu daje świetne rezultaty na wysokich czułościach ISO, a ponadto jest wyposażona w mechanizm pięcioosiowej stabilizacji obrazu. Z kolei rozbudowany tryb filmowy oferuje wewnętrzne nagrywanie w rozdzielczości 4K lub w Full HD przy 120 kl./s, z możliwością stosowania profili obrazu S-Log2 i S-Log3.

Uwagę zwraca też profesjonalny korpus Sony A9.

Sony A9 class="wp-image-567601"

Ten skierowany do profesjonalistów aparat został przeceniony o 1,5 tys. zł. Sony A9 wyróżnia się przede wszystkim piekielnie szybkim autofocusem, trybem seryjnym o szybkości 20 kl./s oraz pięcioosiową stabilizacją matrycy. Jest to propozycja skierowana głównie do fotoreporterów oraz fotografów sportowych.

A jeśli zależy ci na wysokiej rozdzielczości, Sony A7R III będzie świetnym wyborem.

 class="wp-image-700665"

Aparat można kupić taniej o tysiąc złotych. Sony A7R III zapewnia bardzo wysoką rozdzielczość 42 mln pikseli i pięcioosiową stabilizację obrazu. Taką szczegółowość można wykorzystać w fotografii komercyjnej, studyjnej i krajobrazowej.

Do wszystkich modeli biorących udział w akcji, Sony dodaje trzy lata gwarancji na uszkodzenia mechaniczne za symboliczną złotówkę.

Jeżeli zdecydujesz się kupić promocyjny model, możesz dokupić trzyletnią rozszerzoną gwarancję za kwotę 1 zł. Taka gwarancja obejmuje nie tylko standardowe szkody, ale także uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że nawet jeśli zdarzy ci się upuścić aparat, będziesz mógł go naprawić w ramach gwarancji.

To szczególnie istotne w przypadku profesjonalnych sprzętów, które nierzadko pracują w trudnych warunkach i w nieprzewidywalnych sytuacjach. Oferta rozszerzonej gwarancji obowiązuje w pierwszym tygodniu trwania promocji (4.02 - 10.02.2019 r.) lub do wyczerpania zapasów.

Nowa oferta na aparaty Sony ruszą w poniedziałek, 4.02.2019 r, u wybranych dystrybutorów.

Promocyjne ceny można znaleźć u wybranych dystrybutorów. Ich listę znajdziecie poniżej.

*Materiał powstał we współpracy z marką Sony.

Lokowanie produktu
Najnowsze