1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Wyniki: Nowe gry już w PS Plus. Napiszcie, jaki tytuł ma pojawić się w marcu i zyskajcie roczne abonamenty

Lokowanie produktu

Abonenci usługi PS Plus mogą już pobrać nową kolekcję gier bez dodatkowych opłat. W lutym są to tytuły: For Honor, Hitman: The Complete First Season, Metal Gear Solid 4, Divekick oraz Rogue Aces. Z okazji nowych gier w bibliotece mamy dla was konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie aby zawalczyć o kod na roczną subskrypcję PS Plus.

12.02.2019
16:30
Konkurs: napisz jaką grę chcesz w PS Plus i zyskaj abonament na rok

[AKTUALIZACJA] – WYNIKI KONKURSU

Potwornie żałujemy, że mamy tylko trzy kody do rozdania. Na miesięczny abonament PS Plus zasługuje znacznie więcej uczestników konkursu. Niestety, musieliśmy wyłonić zwycięzców. Oto oni:

  • Mariusz Zi
  • Michał Lut
  • Niebiesqi N

Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy pod adresem przemyslaw.pajak@gmail.com razem z dowodem potwierdzającym tożsamość Disqus.


W lutym 2019 r. gry oferowane w ramach programu PS Plus to For Honor, Hitman: The Complete First Season, Metal Gear Solid 4, Divekick oraz Rogue Aces. Wszystkie produkcje można już pobrać bez dodatkowych opłat do pamięci konsol z rodziny PlayStation.

Jak co miesiąc, wraz z pobieraniem udostępnionych tytułów zastanawiam się, jakie gry pojawią się w bibliotece za 30 kolejnych dni. Zwłaszcza, że marzec 2019 r. to dla usługi PS Plus okres szczególny. Będzie to pierwszy miesiąc, w którym abonenci przestaną otrzymywać darmowe gry na PlayStation 3 oraz PlayStation Vitę.

 class="wp-image-881725"

Zasugerujcie, jaka gra powinna się pojawić w marcowej ofercie PS Plus.

Wraz z PlayStation Polska przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania są trzy roczne abonamenty PS Plus. Aby zyskać szansę na jeden z kodów, wystarczy odpowiedzieć w komentarzu na bardzo proste pytanie: jaka gra powinna znaleźć się w marcowym abonamencie PS Plus i dlaczego akurat ona?

Liczymy na rozsądną argumentację. Pamiętajcie, że PS Plus to program, z którego korzysta wiele milionów graczy na całym świecie. Dlatego dobrze by było, gdyby sugerowana produkcja była możliwie uniwersalna, aby zadowolić jak największą rzeszę subskrybentów. Jeśli jednak macie jakiś szalony, arcyciekawy pomysł - hej, zaszalejcie. Pomysłowość oraz kreatywność również będzie dodatkowo punktowana.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni arbitralną decyzją redakcji Spider’s Web oraz fundatorów nagrody z PlayStation Polska. Na wasze zgłoszenia w formie komentarzy pod tym tekstem czekamy do niedzieli 10.02.2019, do godziny 23:59. Po tym terminie możliwość dodawania komentarzy zostanie zablokowana. Z kolei 12.02.2019 wyłonimy zwycięzców. Wyniki konkursu zostaną podane w formie aktualizacji tekstu, który właśnie czytacie.

Jak zwykle już nie możemy się doczekać waszych pomysłów i komentarzy.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze