REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Super cena: Honor 10 za mniej niż 1250 zł. Doskonała okazja, żeby właśnie teraz wymienić telefon

Honor 10 to jeden z najbardziej opłacalnych smartfonów w przedziale cenowym do 1500 zł. Teraz można kupić go jeszcze taniej, ponieważ niemiecki Amazon sprzedaje go za mniej niż 1250 zł. To świetna okazja, by wymienić smartfon na nowy.

17.02.2019
21:39
Super cena: Honor 10 za mniej niż 1250 zł
REKLAMA
REKLAMA

Wydany w zeszłym roku Honor 10 to nadal bardzo dobry smartfon. Jego istotną cechą jest wygląd. Model ten prezentuje się ładnie w praktycznie każdej wersji kolorystycznej. Żebyście jednak nie mieli kłopotu z wyborem odpowiedniego wyboru, Amazon sprzedaje ten smartfon wyłącznie w wersji czarnej, która prezentuje się najbardziej klasycznie, wręcz biznesowo.

Warto docenić, że jest to smartfon poręczny. Mamy tutaj do czynienia z 5,84-calowym wyświetlaczem IPS o rozdzielczości 2280 x 1080 pikseli. Wbrew temu co mówią cyfry, da się go wygodnie używać jedną ręką, ponieważ ekran ma proporcje 19:9 zamiast standardowych 16:9 i jest otoczony cienkimi ramkami.

Pod względem specyfikacji Honorowi 10 niczego nie brakuje

Smartfon napędzany jest przez bardzo szybki procesor Kirin 970, czyli poprzednik topowego Kirina 980. Współpracuje on z 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Nie brakuje tu żadnego ze standardów łączności. Także NFC, więc Honora 10 można używać jako zbliżeniowej karty płatniczej.

Jaki smartfon do 1700 zł? Honor 10 class="wp-image-731094"

Honor 10 ma też akumulator o pojemności 3320 mAh, który wystarcza na niemal cały dzień pracy. Jeżeli będzie trzeba go ładować w ciągu dnia, nie potrwa to długo, ponieważ smartfon ten wspiera szybkie ładowanie. Akumulator jest ładowany za pomocą nowego portu USB-C, a obok niego znajduje się wyjście słuchawkowe stosowane przez coraz mniej producentów smartfonów.

Nie sposób narzekać na jakość aparatów foto

Fani selfie docenią przednie oczko z matrycą o rozdzielczości 24 megapiksele, zaś zwolennicy klasycznej fotografii powinni być zadowoleni z tylnego, podwójnego aparatu wspieranego przez sztuczną inteligencję. Oba aparaty robią bardzo ładne zdjęcia, zwłaszcza jak na ten przedział cenowy. Właśnie dlatego pisałem, że to idealny sprzęt dla blogera i youtubera.

 class="wp-image-731097"
REKLAMA

Jeżeli ten smartfon ma jakieś wady, to zostały one w pełni zniwelowane przez bardzo niską cenę. Można spodziewać się, że Honor 10 rozejdzie się niczym ciepłe bułeczki, dlatego nie warto zwlekać z zakupem i kupić go już teraz. Jestem pewien, że trochę poczekamy na równie dobrą okazję.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA