1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Rozdajemy wejściówki na pierwszy weekend IEM 2019

Patronat medialny

Jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez e-sportowych na świecie, ponownie odbędzie się w Katowicach. W najbliższy weekend rusza kolejna odsłona Intel Extreme Masters, a redakcja Spider’s Web ma dla was wejściówki na to wydarzenie. By zdobyć bilety na IEM 2019, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

19.02.2019
17:41
Rozdajemy wejściówki na pierwszy weekend IEM 2019

Jaka jest wartość wejściówek? To zależy od tego, jak bardzo cenicie swój czas. IEM jest bowiem imprezą darmową i każdy może na nią dostać się bezpłatnie, jednak cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że wzięcie w niej udziału wymaga stania w gigantycznej, kilkugodzinnej kolejce. Posiadacze wejściówek na IEM mogą ją bezproblemowo ominąć. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że bilety na IEM 2019 znikają na pniu, a następnie osiągają astronomiczne ceny na portalach aukcyjnych.

Jeżeli jeszcze nie zdążyliście zdobyć wejściówek, prawdopodobnie już tego nie zrobicie. Istnieją jednak inne sposoby dostania się na imprezę. Tak się składa, że mamy dla was aż 25 biletów na pierwszy weekend Intel Extreme Masters 2019. Obejmują one możliwość oglądania rozgrywek w DOTA 2, a także zwiedzania licznych stoisk znajdujących się w Spodku oraz  Międzynarodowym Centrum Kongresowym. 10 biletów obowiązuje na dowolny dzień, a 15 na konkretne dni (po 5 biletów na piątek, sobotę i niedzielę), więc dajcie znać, kiedy chcecie wpaść na IEM. Także na tej podstawie będziemy wybierać zwycięzców.

Jak zdobyć bilety na IEM 2019?

Aby dostać jedną z wejściówek na pierwszy weekend IEM 2019, wystarczy odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Napiszcie, na jakim komputerze z procesorem Intel chcielibyście grać, gdybyście mieli nieograniczony budżet. Swoje odpowiedzi zamieśćcie w komentarzach pod tym tekstem. Dokonamy arbitralnego wyboru najciekawszych wpisów, które zasługują na bilety na IEM 2019.

Pamiętajcie, aby w formularzu komentarza podawać poprawne adresy waszych skrzynek mailowych. To właśnie za ich pomocą będziemy kontaktować się ze zwycięzcami. Sam konkurs trwa do środy 20 lutego, do godziny 23:59. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w czwartek 21 lutego. W ten sam dzień bilety na IEM 2019 trafią do szczęśliwców. A jeżeli wam się nie uda, nie martwcie się, za tydzień zorganizujemy podobny konkurs ze znacznie większą liczbą wejściówek.

Pozostaje życzyć wam powodzenia i czekać na komentarze. Do zobaczenia w Spodku!

Patronat medialny
Najnowsze