1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

KONKURS: Rozdajemy wejściówki na drugi weekend IEM. I ty możesz wygrać swoją!

Patronat medialny

Jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez e-sportowych na świecie ponownie odbędzie się w Katowicach. W najbliższy weekend rusza drugi weekend Intel Extreme Masters, a redakcja Spider’s Web ma dla was wejściówki na to wydarzenie. By zdobyć bilety na IEM 2019, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

26.02.2019
18:39
KONKURS: Rozdajemy wejściówki na drugi weekend IEM. I ty możesz wygrać swoją!

Jaka jest wartość wejściówek? To zależy od tego, jak bardzo cenicie swój czas. IEM jest bowiem imprezą darmową i każdy może się na nią dostać bezpłatnie, jednak cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że wzięcie w niej udziału wymaga stania w gigantycznej, kilkugodzinnej kolejce. Posiadacze wejściówek na IEM mogą ją bezproblemowo ominąć. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że bilety na IEM znikają na pniu, a następnie osiągają astronomiczne ceny na portalach aukcyjnych.

Jeżeli jeszcze nie zdążyliście zdobyć wejściówek, prawdopodobnie już tego nie zrobicie. Istnieją jednak inne sposoby dostania się na imprezę. Tak się składa, że mamy dla was aż 29 biletów na drugi weekend Intel Extreme Masters 2019. Obejmują one możliwość oglądania rozgrywek w CS-a, a także zwiedzania licznych stoisk znajdujących się w Spodku oraz Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Kobiety w e-sporcie w Katowicach class="wp-image-874222"

Jak zdobyć bilety na IEM 2019?

Aby dostać jedną z 10 jednodniowych (na dowolny dzień) wejściówek na drugi weekend IEM 2019 lub jeden z 19 karnetów na cztery dni imprezy, wystarczy odpowiedzieć na bardzo proste pytanie.

Swoje odpowiedzi zamieśćcie w komentarzach pod tym tekstem. Dokonamy arbitralnego wyboru najciekawszych wpisów, które zasługują na bilety na IEM 2019. Pamiętajcie, aby w komentarzu podawać poprawne adresy waszych skrzynek mailowych. To właśnie za ich pomocą będziemy kontaktować się ze zwycięzcami. Możecie też napisać, czy wolicie dostać wejściówkę na jeden dowolny dzień, czy karnet weekendowy.

Sam konkurs trwa do środy 27 lutego, do godziny 23:59. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w czwartek 28 lutego. W ten sam dzień bilety na IEM 2019 trafią do szczęśliwców.

Pozostaje życzyć wam powodzenia i czekać na komentarze. Do zobaczenia w Spodku już w sobotę :).

Patronat medialny
Najnowsze