REKLAMA

For Honor, Hitman i Metal Gear Solid 4 - PS Plus w lutym obrodził w naprawdę świetne gry wideo

Znamy już katalog gier oferowanych w ramach abonamentu PS Plus na luty 2019. Tym razem dostaliśmy naprawdę solidne tytuły. For Honor, Hitman i Metal Gear Solid 4 to wszystko wysokojakościowe produkcje, dzięki którym znacznie umilimy sobie ostatnie zimowe wieczory.

30.01.2019 18.07
Gry PS Plus na luty 2019: For Honor, Hitman i Metal Gear Solid 4
REKLAMA
REKLAMA

Poznaliśmy pełną ofertę gier dystrybuowanych w ramach abonamentu PS Plus. W lutym 2019 r. posiadacze konsol Sony bez żadnych dodatkowych opłat będą mogli pobrać tytuły: For Honor, Hitman: The Complete First Season, Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, Divekick, Gunhouse oraz Rogue Aces. Najciekawiej prezentują się pierwsze trzy pozycje, które zdecydowanie będzie warto dodać do własnej kolkcji.

For Honor (PS4) to wieloosobowe pojedynki na broń białą

 class="wp-image-502991"

Gra opiera się na unikalnym mechanizmie szermierki, pozwalającym wyprowadzać ataki z rozmaitych kierunków. Samuraje, średniowieczni rycerze oraz wikingowie stają do rywalizacji w fikcyjnym uniwersum, walcząc o terytorium podczas efektownych bitew. Gracz wybiera nie tylko stronę konfliktu, ale również klasę oraz ekwipunek swojego bohatera.

For Honor jest tytułem silnie zorientowanym na sieciową rywalizację. To bezwzględna produkcja PvP, w której gracze wykorzystają każdy twój błąd oraz każdą lukę w obronie. Razem z Raibow Six Siege jest to jedna z najbardziej turniejowych gier, jakie w aktualnej ofercie posiada Ubisoft.

Hitman: The Complete First Season (PS4)

 class="wp-image-747106"

Pierwszy Hitman dedykowany nowej generacji konsol był wydawany w formie epizodów. Teraz wszystkie odcinki jego przygód zostały złożone w całość i wydane z dopiskiem The Complete First Season. Dostajemy więc pakiet bardzo rozbudowanych misji rozgrywanych na olbrzymich obszarach, gdzie zawsze mamy przynajmniej kilka(naście) możliwości na realizację celu.

Cechą rozpoznawczą tego Hitmana jest swoboda. Połowicznie otwarte lokacje rozbudzają kreatywność gracza, który otrzymuje gigantyczną piaskownicę możliwości. Otrucie? Strzał snajpera? Uduszenie? Sabotaż hamulców samochodowych? Wywołanie śmiertelnej kłótni z kochankiem? Tylko od gracza zależy, w jaki sposób wykona zlecenie.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3)

 class="wp-image-878329"

Jeżeli wciąż macie konsolę PlayStation 3 podłączoną do telewizora, właśnie otrzymaliście wspaniały prezent. Dzięki abonamentowi PS Plus możecie pobrać Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - jedną z najważniejszych gier na wyłączność dla minionej generacji konsol.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots nie cieszy się aż takim uznaniem jak MGS2 czy Peace Walker, ale bez wątpienia jest to jedna z najważniejszych pozycji w historii gier wideo. Unikalne pomysły Hideo Kojimy mieszają się z futuryzmem oraz militaryzmem. MGS4 doprowadza do finału historię rozpisaną na kilkadziesiąt fikcyjnych lat, będąc obowiązkową pozycją dla każdego fana serii.

REKLAMA

Pozostałe gry to Divekick (PS3+Vita), Gunhouse (Vita+PS4) oraz Rogue Aces (Vita+PS4).

To ostatni miesiąc, gdy w ofercie PS Plusa pojawiają się gry na PS3 oraz PS Vitę. Od marca 2019 r. abonamentowa oferta Sony będzie zawierać wyłącznie gry na PlayStation 4. Jestem bardzo ciekaw, czy dzięki zmianom w subskrypcji będziemy dostawać więcej gier na PS4. Być może liczba tytułów pozostanie niezmieniona, ale jeszcze bardziej wzrośnie jakość, atrakcyjność oraz rozpoznawalność gier pobieranych bez dodatkowych opłat.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA