REKLAMA

Nowy bóg Geras, Ronda Rousey jako Sonya, krwista Scarlet i mroczny Raiden - Mortal Kombat 11 na trailerach

W Stanach Zjednoczonych trwa właśnie impreza The Reveal, podczas której twórcy z NetherRealm zdradzają pierwsze szczegóły dotyczące bijatyki Mortal Kombat 11. Producenci nie oszczędzali na zwiastunach, publikując aż sześć materiałów reklamowych. Znajdziecie je poniżej.

17.01.2019 21.09
Mortal Kombat 11 na zwiastunach - nowy bóg, Ronda Rousey i więcej
REKLAMA
REKLAMA

Na pierwszy rzut oka Mortal Kombat 11 nie różni się od poprzedniej, bardzo udanej odsłony serii. Twórcy chwalą się, że tym razem będzie jeszcze mocniej, jeszcze brutalniej i jeszcze bardziej sadystycznie, ale wydaje mi się, że po wszystkich fatality, jakie widziałem w całej historii serii, chyba już nic nie jest w stanie mnie zszokować. Producenci przesuwali granice brutalności tyle razy, że kolejny ruch na tej płaszczyźnie raczej mnie nie wzruszy.

Najciekawsze wydaja się nowe postacie. Poznaliśmy część świeżaków z Mortal Kombat 11.

W materiałach reklamowych bardzo często przewija się Scarlet - radykalnie odświeżona wizualnie wojowniczka obleczona w czerwone ubrania. Kobieta kontroluje krew, nadając jej rozmaite kształty. Krwista kosa? Krwiste szpikulce? Krwisty miecz? Cała Scarlet. Inną nową żeńską postacią jest Kronika - bogini, która zdaje się mieć decydujący wpływ na tak metafizyczne zagadnienia jak czas, los i przeznaczenie.

Klub bogów poszerza się także o Gerasa. To istota o wyglądzie silnego, postawnego mężczyzny, który kontroluje ziemię i piasek. Zdaje się, że Geras oraz Raiden doskonale się znają. Ze zwiastunów nie dowiemy się za to, czy do serii powróci dosyć ciepło przyjęta nowa generacja wojowników z poprzedniego Mortal Kombat. Kung Jim, Cassie Cage, Jacqui oraz Takeda stanowili ciekawe odświeżenie dla fabuły. Liczę, że zobaczymy ich ponownie.

Będąc przy nazwisku Cage, Sonya Cage ponownie zostanie grywalną postacią, a głosu użyczy jej nie kto inny jak sama Ronda Rousey - popularna wojowniczka MMA z masą sukcesów na koncie. To właśnie Rousey zdradza, że w Mortal Kombat 11 możemy się spodziewać również największego podrywacza w serii - Johnny’ego Cage’a.

REKLAMA

Mortal Kombat 11 pojawi się szybciej, niż myślisz.

Premiera gry została wyznaczona na 23 kwietnia 2019 r. Osoby składające zamówienia przedpremierowe zyskają dostęp do zamkniętych beta-testów, a także brutalnego wojownika Shao Kahna. Mortal Kombat 11 pojawi się na komputerach osobistych, Nintendo Switchu, Xboksie One oraz PlayStation 4.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA