REKLAMA

[Wyniki] Wejdź w 2019 r. ze świetnymi polskimi grami. Razem z GOG.com mamy dla was pakiety na nowy rok

Na GOG.com właśnie dogasa Zimowa Wyprzedaż. Redakcja Spider’s Web wybrała kilkanaście świetnych polskich gier, które możecie kupić w niższej cenie promocyjnej. Aby należycie zakończyć tę akcję, przygotowaliśmy dla was kilka konkursowych pakietów z tytułami od rodzimych producentów.

08.01.2019 12.00
Konkurs GOG.com i Spider's Web: wejdź w 2019 r. z polskimi grami
REKLAMA
REKLAMA

Wyniki konkursu znajdują się w dolnej części materiału

Do rozdania mamy pięć konkursowych pakietów po pięć gier. W skład każdego zestawu wchodzą wyłącznie polskie gry, które przez kilkanaście ostatnich dni mogliście kupić na GOG.com w radykalnie obchudzonej cenie. W skład każdego pakietu wchodzi:

  • Ronin - świetna gra platformowa z elementami turowymi od Tomasza Wacławka, która została wydana w 1015 r.
  • Ruiner - Futurystyczna strzelanina w rzucie izometrycznym od studia Reikon Games, z domieszką cRPG.
  • Serial Cleaner - skradanka od iFun4All, w której zadaniem gracza jest… usuwanie dowodów zbrodni.
  • Shadow Warrior 2 - pełna akcji i humoru strzelanina w starym stylu, czerpiąca co najlepsze od klasyki gatunku
  • This War of Mine - popularny survival przedstawiający trudne losy cywili w rejonie ogarniętym konfliktem zbrojnym

Aby zyskać jeden z zestawów na GOG.com wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

Razem z GOG.com chcielibyśmy się dowiedzieć, jaka polska seria/marka/franczyza zasługuje na zamianę w grę wideo i dlaczego akurat ta. Jakie wymyślone w Polsce uniwersum najchętniej widzielibyście jako interaktywną przygodę na PC lub konsolach? Możecie sięgnąć po ulubiony cykl książek, sezon serialu, zbiór opowiadań czy cokolwiek innego przyjdzie wam tylko do głowy. Redakcja Spider’s Web arbitralnie wybierze pięć najlepszych odpowiedzi i nagrodzi je kodami na gry, do aktywacji na GOG.com.

 class="wp-image-864460"

Odpowiedzi należy pisać w komentarzach pod tym tekstem. Pamiętajcie, aby wasze konto Disqus było połączone a autentycznym adresem e-mail, ponieważ to właśnie za pomocą skrzynki elektronicznej będę wysyłał kody do aktywacji na GOG.com. Na wasze komentarze czekamy do soboty 5 stycznia 2019 r. do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi w przeciągu 48 godzin od zakończenia konkursu.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i zupełnie szczerze - już nie mogę się doczekać waszych pomysłów w komentarzach.

Wyniki konkursu

Z konkursami zawsze mam ten sam problem. Nagród jest mniej niż osób, które na nie zasługują. Z całego serca dziękuję wszystkim komentującym, którzy podsunęli swoje propozycje. Zdecydowana większość z nich jest rewelacyjna i jako gracz życzyłbym sobie takich tytułów. Niestety, musieliśmy wybrać zaledwie pięciu zwycięzców, co naprawdę nie było ani łatwe, ani przyjemne. Decyzje musiały jednak zapaść.

REKLAMA

Zwycięzcami są:

  • Magdalena P
  • Dawid Jabłoński
  • kazziz
  • Krzysztof Szewczyk
  • Marek Niestrawski
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA